דק אורן

דק אורן

360-1

Pine Deck דק אורן

פרטים על דק אורן

אזור גידול של עץ אורן: צפון אירופה, שוודיה, פינלנד ורוסיה.

תנאי גידול של האורן: לעץ האורן יש צמיחה יחסית מהירה. תנאי מזג אוויר אירופאים.

מראה: צבע לבן עם גוון צהבהב, כאשר הוא מוקצע עם חיטוי מקבל גוון ירוק זית.

צפיפות: 660-370 ק"ג למטר קוב.

ייבוש: KD בלבד.

עמידות: לעץ האורן יש עמידות טובה ביחס למחירו הנמוך מול דקים מברזיל,
יש צורך בצביעה והגנה מפני השמש והגשם.

נוחות בעבודה: נח מאוד וקל לניסור.

שימוש: ניתן להשתמש בדק אורן כרצפת עץ. ובנוסף אפשר להשתמש לכל עבודות הנגרות.
את הדק אורן ניתן להשיג במחירים מיוחדים אצל ג'רבי יבוא ושווק דקים, דק אורן הנו אחד הדקים הפופולריים ביותר בישראל

יתרונות הדק:

דק אורן הוא הדק הנפוץ ביותר בעולם ויתרונותיו הם רבים. ראשית, עלות האורן אינה גבוהה ועם זאת החומר הוא יציב ואיכותי. בנוסף, דרך השימור של דק האורן לא מצריכה "שיעבוד" לדק, אלא תחזוקה אחת לכמה שנים. תחזוקתו כוללת ניקוי ומריחת חומרי מרחיקי מזיקים ונוזלים וכן שמן. יתרונו הגדול הוא בזמן עמידותו. עמידותו של האורן ללא חידוש, ובטיפול נכון, יכול להגיע לכ- 15 שנים ואף יותר.

חסרונות הדק:

כיון שנחשב לעץ דק, עץ האורן יהיה פגיע יותר לשריטות ולנזקים. כמו כן, העץ רגיש לטפילים ומזיקים (לכן חשוב מאד לוודא כי העץ עבר חיטוי.)

רוצים לחדש את הבית ולא יודעים איך? מה דעתכם על נגיעות של הטבע בתוך הבית? ישנן דרכים רבות לעשות את זה – בפתרונות פשוטים כמו הנחת עציצים ברחבי הבית ובעיצוב מחודש של הגינה. אבל ניתן גם לעשות משהו מיוחד באמת: הנחה של דק אורן בבית או בגינה יכולה ליצור אוירה קסומה וחגיגית, שתגרום לכם רק לרצות להישאר בבית עוד ועוד. אז מה חשוב לדעת על דק אורן, איך ואיפה רצוי להתקין אותו, ואיך לשמר אותו?

חידוש דק אורן

אנשים רבים נמנעים מקנייה של דק בשל הקביעה הנחרצת שהוא "נהרס" עם השנים והופך למכוער ממש, ולכן טוענים שההשקעה לא שווה. אך הדבר נכון רק במקרים בהם הדק לא מטופל כמו שצריך, או במקרים בהם הוא ניזוק. גם אם הפגיעות בדק הן קשות, ניתן לחדש אותו בתהליך פשוט ולא יקר. תהליך החידוש כולל שטיפה של הדק, ליטוש העץ וחשיפה של הלוחות המקוריים, ולאחר מכן נעשית שטיפה יסודית של הלוחות ושימונם מחדש. בסוף תהליך החידוש הדק נראה כאילו נקנה ממש היום. המראה המבריק והרענן יגרום לכם ולאורחים להתפעל כל פעם מחדש, וגם לנפץ סטיגמות לגבי קנייה של דקים.

מעוניינים בדק אורן לגינה? מהיבואן לצרכן חייגו 08-9208010

מתאים רק לאנשים מסוימים?

אנו מזמינים אתכם ליהנות מהחוויה של דק אורן בגינה ובחצר הבית. רצפת דק אורן בחצר הפנימית או החיצונית בבית, מעניקה תחושה של חמימות ונוחות. יש המייחסים לרצפת עץ תדמית מסוימת המגדירה את בעליה כבעלי מעמד חברתי גבוה. לרוב, זה עניין של טעם אישי ועיצוב. כאן אנחנו נכנסים לתמונה בכדי לתת לכם את כל הכלים ליהנות מיתרונות רצפת דק אורן אצלכם בגינה, בפטיו, במעברים בבית ובחצרות. ניתן לחתוך את קורות העץ בכל מידה וצורה שתבחרו ולהתאימן למידות השטח שלכם. היתרונות הגדולים שלנו הם היחס האישי, העזרה בתכנון, דיוק וטיפול מסור בכל הזמנה והאחריות הישירה מהיבואן.

צלמו את השטח עליו אתם מעוניינים להתקין רצפת עץ ובואו לייעוץ.

ניתן לשלב את רצפת העץ עם קיר בריקים בגוונים מעניינים, דשא סינטטי, קירות בטקסטורות מגוונות ובכך לתת משקל ופוקוס לרצפת עץ מרהיבה שמשנה את המראה ומעניקה חוויה מרגשת .

מוזמנים להכיר ולהגיע: מושב זיתן, משק 34

א.צ. ג'רבי מגשימים לך חלום