דק איפאה

דק איפאה

דק איפאה לגינה קונים ישירות מהיבואן, א.צ. ג'רבי, בואו היום לאולם התצוגה במושב זיתן והזמינו את הדק הטוב ביותר בשוק.

360-1

דק איפאה פרטים כלליים

אזור גידול של עץ איפאה: ברזיל, דרום אמריקה.

תנאי גידול של עץ איפאה: אקלים טרופי. צמיחה יחסית איטית.

מראה: צבע חום זית או זית כהה. בדרך כלל מראה מגוון עם סיבים
משולבים, ברק בינוני או ללא ברק.

צפיפות: דק עץ איפאה כבד עם צפיפות גבוהה. בלחות של 12% משקלו 1,050 ק"ג ל1- מ'
קוב, כאשר טרי משקלו 1,300 ק"ג ל1- מ' קוב.

ייבוש: דק איפאה קל לייבוש באוויר, גם כאשר מרימים, מתייבש בלי פגמים.
ייבוש בתנור, קל ומהיר עם דפורמציה קלה וקילוף.

עמידות דקים עץ איפאה: עמידות גבוהה מפטריות וחרקים. עמיד לאורך זמן רב (20 שנה ויותר).

נוחות בעבודה: קשה בהקצעה, קשה לליטוש וקשיח מאוד בהברגה,
מומלץ לחורר מראש לפני ההברגה, גימור טוב.

שימוש: דק איפאה בעיקר ניתן לשלב בעבודות מיוחדות.

יתרונות הדק :

דק איפאה בעל צבע אדמדם משרה תחושת נינוחות ומוסיף רבות לאווירה חמימה. בנוסף, בעץ האיפאה, אין "כתמים" או עיגולים שמאפיינים דקים מסוגים אחרים. המשטח אחיד ויוקרתי. עמידותו בתנאי מזג האוויר, בייחוד בשמש, היא מהחזקות בעולם.

חסרונות הדק :

מחירו גבוה יחסית.

מעוניינים בדק איפאה לגינה? מהיבואן לצרכן חייגו 08-9208010

תעודה מקורית ישראלית וברזילאית

תעודה מקוריות דק איפאה ברזילאית
תעודה מקורית לעץ איפאה טבאקו

דק איפאה טאבקו 19/140 מ"מ במבצע רק אצל היבואן

מבצע לשבוע בלבד, דק איפאה רק אצל ג'רבי יבוא ושווק דקים מכל הסוגים, אל תהססו פשוט חייגו לא.צ. ג'רבי ונספק לכם דק איפאה טאבקו איכותי עם תעודת אחריות מקורית.

הבחירה המושלמת

קרה לכם שרציתם לעשות שינוי גדול בבית ולהניח דק איכותי, השקעתם מחשבה, כסף וזמן, ובסוף יצא בינוני, או לא בדיוק כמו שרציתם? חשיבה מתוכננת ובחירת הדק הנכון באיכות גבוהה מבטיחים את הצלחתו של הפרקט ואת עמידותו של החומר לאורך שנים.

דק איפאה הוא בעל מראה טבעי, קלאסי ויוקרתי ולצד זאת, מדובר באחד הדקים האיכותיים ביותר והמומלצים בחום.

מה זה איפאה

איפאה הוא עץ כהה ועמיד במיוחד, שמקורו במרכז ודרום אמריקה. בשל עמידותו נעשה בו שימוש רב בבניית רהיטים וכמובן גם דקים. עמידותו של העץ כה חזקה, עד כי דרוש ציוד מיוחד לעבוד איתו, כגון מסורים ומקדחות מיוחדים. כמו כן, משקל העץ הוא רב מאד, מה שמוסיף ליציבותו. בנוסף לסגולות אלה, עץ האיפאה הוא מושלם לבניית דקים במקומות בהם אור השמש רב, שכן הוא עמיד גם בפני חום גבוה מאד. עץ האיפאה מסוג קומרו עובר לפעמים תהליך של ייבוש על די חימום בטמפרטורות גבוהות מאד, כדי שיחזיק מעמד ויראה טוב במשך שנים רבות ללא צורך בתחזוקה.

למה דווקא דק זה?

ראשית כול דק איפאה בעל צבע אדמדם שמשתלב היטב כמעט בכול סוג של עיצוב ומתאים לכל בית. דק איפאה משרה תחושת נינוחות ומוסיף רבות לאווירה הביתית החמימה. כמו כן, בדק מסוג איפאה אין "כתמים" או עיגולים שמאפיינים דקים מסוגים אחרים, המשטח נראה אחיד ויוקרתי. מעבר לכך, במקרים רבים, הבחירה לבנות דק היא מחוץ לבית ולא בתוכו. לכן, לסוג זה של דק מומלץ מאד להשתמש בעץ מסוג איפאה, שכן עמידותו בתנאי מזג האוויר ובייחוד בשמש היא מהחזקות בעולם. מחירו של דק איפאה אינו נמנה עם הזולים בשוק, אך חשיבה לטווח הארוך עשויה לחסוך בעלויות של שימור, תחזוקה ואפילו חידוש. לכן אנשים רבים שמשקיעים מחשבה מראש, מגלים לבסוף שעשו את הבחירה הנכונה בבחירת הדק שלהם.

לבנות דק, או לא לבנות?

אנשים שמתלבטים לגבי בניית דק, יכולים לערוך "סיור" בבתים בהם בחרו לבנות אחד כזה, ולהתרשם ממנו בעצמם. התוצאות יהיו לרוב התפעלות מהצבע הססגוני שהוא מוסיף, בתוך הבית או בחצר – בעיקר באפשרות לקיים אירועים שונים, וגם לפני דלת הכניסה. הדק משדרג את אופי הבית ומשווה לו מראה כפרי, שיכול לסחוף את התושבים והאורחים למחוזות דמיון רחוקים. הוא נותן תחושת רוגע ושלווה, ששוררים על כל באי הבית ברגע שרואים אותו.

קיבלתם החלטה? הולכים על דק איפאה? מנסרת עצים של א.צ. ג'רבי עומדת לרשותכם! המנסרה מעניקה שירותי עיבוד מקצועי לכל סוגי העץ ומספקת עצים באיכות הגבוהה ביותר וברמת גימור מושלמת לצורך בניית הדק בביתכם!

דק איפאה, במחירי יבואן, אל תהססו, פשוט התקשרו לא.צ. ג'רבי מחסן עצים הגדול והזול במדינה, רק תנסו אותנו ולא תצטערו, דק איפאה אורגינל במחיר שרק יבואן כמונו יכול למכור.