חביות יין לנוי

חביות יין לנוי

חביות יין לנוי במחיר מיוחד

א.צ. ג'רבי מגשימה עבורכם חלום נוסף מעץ: חביות יין לנוי במחיר אטרקטיבי במיוחד –

חביות יין לנוי במחירים אטרקטיביים

מחפשים משהו מיוחד לגינה? משהו שישבור את השגרה המשעממת ויעניק טאצ' מיוחד לגינה? אדניות בחברת א.צ. ג'רבי הן התשובה. והמילה האחרונה: חביות יין לנוי. מקורי!

חביות יין לנוי

עיצוב מסוגנן ואותנטי

א.צ. ג'רבי מזמינה להביא הביתה או לבית העסק את עולם הפנטזיה על ידי שילוב של הפריט המקורי בגינה או במרפסת. חביות יין לנוי בעלות נוכחות דומיננטית במרחב – דומיננטיות מהסוג שאינה כופה את עצמה על העיצוב הכללי במקום אלא משתלבת בו היטב.

חביות יין משומשות ובעלות מראה אותנטי ומיושן מתאימות לכל סוגי עיצוב: גינה בעיצוב קלאסי רומנטי תקלוט ברצון פריט מסוג זה, גינה בעיצוב יוקרתי ואופנתי על ידי שילוב של חבית יין לנוי בתור אדנית תקבל טוויסט מעניין ובעל מעוף, גינה בסגנון כפרי גם היא תחבק ברצון את חבית היין ותהפוך אותה לחלק מנופה הטבעי.

מעוניינים בחביות יין לעיצוב הגינה? מהיבואן לצרכן חייגו 08-9208010

חביות יין לנוי או לבירות

חביות יין לנוי לעיצוב הגינה

בניגוד למרבית פרטי הנוף אדנית מחבית יין משומשת מאפשרת לגוון, לשנות ולרענן את הסביבה מפעם לפעם. נמאס לכם מאיך שהגינה נראית? החליפו את הצמחייה בתוך האדנית ומקמו אותה במקום אחר במתחם – כך תקבלו מיד גינה בעלת מראה מחודש ועסיסי.

חביות יין לנוי בשילוב עם אדניות מעץ במגוון עיצובים יוצרות קומפוזיציות מעניינות שיוסיפו מימד נוסף לנראות של הגינה – מומלץ לנסות!

חביות יין משומשות עשויות מעץ מובחר ועמיד לאורך שנים (לא סתם חביות אלו אחסנו יין במשך שנים). חביות יין לנוי המשמשות כאדנית לא מאפשרות בריחת מים דרך החריצים והצמחייה שבתוכה יכולה לזכות להשקיה שופעת.

אל תחכו! הזמינו עכשיו חביות יין לעיצוב – 08-920-80-10