עצים קשים – קונים רק אצל א.צ. ג'רבי!

עצים קשים – קונים רק אצל א.צ. ג'רבי!

בנייה של מוצרים מעץ נעשית תמיד מתוך מחשבה על התוצאה, על העמידות של העץ וכן הלאה. עצים משמשים אותנו לבנייה חיצונית, של מוצרים כמו פרגולות, דקים, רעפים  ואפילו בתי עץ. גם בתוך הבית אנו משתמשים רבות בעץ, לריהוט לכל חדרי הבית. אם אתם מעוניינים לבנות בעצמכם, או זקוקים לעצים איכותיים לבנייה בבית שלכם, חברת א.צ. ג'רבי היא המקום עבורכם. בואו עוד היום ליהנות מן השירות והאיכות של מגוון סוגי העצים בחברה.

סוגי עצים קשים

ישנם סוגים רבים של עצים קשים. נמנה כאן כמה מן העיקריים, הבולטים במיוחד בתעשייה:

אלון – עץ עמיד מאד, חזק מאד ובעל מראה נאה ומרקם גס. האלון משמש לעיתים קרובות לבנייה של רהיטים.

דובדבן – עץ חלש יחסית, אך בעל גווני צבע ייחודיים. גם הדובדבן נפוץ בתעשיית הריהוט, במיוחד ברהיטים מאיכות גבוהה.

מייפל – עץ בהיר, שבתוכו מעין עיטורים כהים יותר. גם המייפל חזק ועמיד מאד, והוא גם נוח במיוחד לעיבוד, מה שהופך אותו לנפוץ במיוחד בתעשיית הרהיטים – במיוחד בייצור של ארונות מטבח וארונות אחרים.

בוק – עץ עמיד מאד, אשר משמש לייצור של רהיטים ושל קרניזים. הבוק הוא בעל צבע אדום כהה ומרשים ביותר, והוא הזמין ביותר מבין העצים הקשים.

אגוז – עץ בעל צבע כהה ועמידות גבוהה במיוחד. האגוז האפריקאי זמין יחסית, וצבעו בהיר יותר. לעומתו האגוז האמריקאי כהה מאד, והוא יקר מאד ולעיתים קרובות קשה במיוחד להשגה.

מעוניינים בפרגולת זכוכית? מהיבואן לצרכן חייגו 08-9208010

מהם עצים קשים?

בכל הנוגע לתעשייה ולבנייה, נהוג לחלק את העצים השונים לשני סוגים: עצים קשים ועצים רכים. העצים הרכים הם בעיקר עצים ממשפחת המחטניים, עצים אשר משירים את עליהם בעונת החורף. עצים קשים הם עצים רוקי עד, אשר אינם משירים את עליהם. העצים הקשים הם לרוב בעלי עלים רחבים. בניגוד למה שניתן היה לחשוב, עצים קשים אינם בהכרח חזקים יותר מעצים רכים. ההבדל ביניהם נעוץ בעיקר בהיצע שלהם – עצים רכים גדלים במהירות, יש להם היצע גדל, ולכן גם העלות שלהם נמוכה יותר. עצים קשים, לעומת זאת, הם עצים שקשה יותר להשיג, ולכן עלותם גבוהה יותר. הסיבה להיצע הנמוך היא הצמיחה האיטית של עצים אלו, כתוצאה מצפיפות תאים גובהה יותר בעץ. ואכן, ישנם לעיתים צרכים שונים שעבורם עצים קשים הם אכן המומלצים יותר.

א.צ. ג'רבי

חברת א.צ. ג'רבי מתמחה בכל סוגי העצים, קשים ורכים כאחד. חברת א.צ. ג'רבי הוקמה לפני כ-20 שנה, על ידי האחים ג'רבי (אשר וצורי). החברה מתמחה בייבוא של עצים מכל הסוגים, ממקומות שונים בעולם, כמו שוודיה, ברזיל, גרמניה ועוד. חברת א.צ. ג'רבי מספקת ללקוחותיה עצים המותאמים באופן מקצועי לבנייה של ריהוט, של דקים, של פרגולות, של בתי עץ, של גגות ועוד. החברה מספקת ללקוחותיה גם ייעוץ מקצועי, ומעניקה להם מן הניסיון והידע שרכשה ב-20 שנות קיומה. חברת א.צ. ג'רבי מתחייבת להעניק ללקוחותיה איכות, שירות, אמינות, מחירים הוגנים והתחדשות תמידית. השירות של החברה כולל הובלה של העצים עד ליעד, באספקה מהירה במיוחד. כל העצים המסופקים על ידי החברה מוקצעים בצורה קפדנית, על ידי המנסרות הטובות ביותר, הן בארץ והן בעולם. החברה מתחדשת תמיד, ומייבאת מגוון סוגים של עצים, המיועדים לכל מטרה.

רוצים להשתמש בעצים קשים לריהוט הבית שלכם, לבניית דקים או פרגולות, או לכל מטרה אחרת? הזמינו עוד היום עצים קשים מן האיכות הגבוהה ביותר, רק בחברת א.צ. ג'רבי!