פרגולות מעץ אורן

פרגולות מעץ אורן

מחדשים את גינתכם עם פרגולות מעץ אורן

הגיע הזמן להתחדש ולאפשר לגינה שלכם להתחדש ביחד איתכם: פרגולות מעץ אורן בהתאמה מושלמת לכל גינה וחצר!

חברת א.צ. ג'רבי היא הכתובת הנכונה ביותר לפנות אליה כדי לקבל את כל העצים והמרכיבים הנדרשים לצורך בניית פרגולות מעץ אורן. במחסן עצים של א.צ. ג'רבי מחכים לכם קיטים מוכנים להרכבה עצמית של פרגולות מעץ אורן. הקיט כולל קורות עץ אורן בשילוב הפרזולים והאביזרים הנוספים לצורך יישום הפרויקט.

אלו המעדיפים לבחור בעצמם את הממדים, הצורה והעיצוב של הפרגולה: כל שנדרש מכם זה לבחור את העיצוב של הפרגולה והמידות הנחוצות לכם בשביל הקמתה ולהגיע למחסן העצים שלנו לייעוץ עם צוות המומחים. יחד תבחרו את חתכי העץ המתאימים ביותר (חתך העץ המתאים ברוב המקרים לפרגולות מעץ אורן הוא 5/10, 5/15, 5/52) ותוכלו לבחור את העצים שמוצאים חן בעיינכם מתוך מלאי העצים שבמחסן.

א.צ. ג'רבי מבצעת עבורכם את כל פעולות החיתוך והאיבוד של עץ האורן מהשלב הראשוני של החיתוך הגס ועד לגימור הסופי והמושלם שלו. העצים שנרכשים בא.צ. ג'רבי לצורך בניית פרגולות מעץ אורן כולם עברו תהליכי חיטוי נגד מזיקים וכולם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של האיכות.

מעוניינים בפרגולה מעץ אורן? מהיבואן לצרכן חייגו 08-9208010

פרגולות מעץ אורן לגינה

הבחירה בפרגולות מעץ אורן היא ללא ספק בחירה חכמה וחסכונית. אכן מדובר בחומר גלם בעל מחירים נוחים ויחד עם זאת בעץ איכותי בעל מרקם משובח ונאה לעין.

פרגולות מעץ אורן שמוצבות בגינה בעלות מראה עדין ורומנטי במיוחד. הן אינן יוצרות תחושת עומס וכבדות ולא 'משתלטות' על הסביבה. אם אתם אוהבים את הגימור של עץ האורן שמגיע בגוונים בהירים וכולל 'עיניים' האופייניות לעץ, פרגולות מעץ אורן זה אכן מה שחסר לכם בגינה.

עצים נוספים לבניית פרגולות

גם אם בחרתם בעץ אורן לצורך בניית פרגולות בגינה זכרו: אינכם חייבים להתקבע בבחירתכם אך ורק לסוג עץ אחד. במחסן העצים של א.צ. מלאי עשיר של עצים מכל הסוגים, כך שתוכלו לבנות פרגולה מעץ אורן הכוללת קורות עץ גושני או משלבת קני במבוק. לא.צ. ג'רבי מגוון רעיונות מקוריים לשילובים מיוחדים בתוך פרגולות מעץ אורן.

העצים של א.צ. ג'רבי מחכים לכם במחסן העצים – בואו לשדרג את גינתכם עם פרגולות מעץ אורן: 08-9208010