שולחן סלון מעץ

שולחן סלון מעץ

מחפשים שולחן לסלון? כבר הייתם בכל-כך הרבה חנויות אבל עוד לא מצאתם את השולחן המושלם? חולמים על שולחן סלון מעץ שהוא גם בעיצוב מיוחד, גם מיוצר מחומרים מעולים וגם במחיר נוח? מזל שהגעתם אלינו ל- א. צ. ג'רבי. בנגרית החלומות שלנו מגשימים חלומות בדיוק מהסוג הזה ומייצרים שולחנות סלון במגוון עיצובים, חומרים ודגמים.

שולחן סלון מעץ בשילוב מתכת

השילוב בין עץ למתכת הפך להיות שילוב מבוקש ביותר בתחום עיצוב הבית בכלל ובתחום שולחנות הסלון בפרט. משהו בשילוב הזה יוצר הרמוניה מושלמת ומאפשר ליצור שולחנות מעוצבים ומעודכנים שמתאימים כמעט לכל סלון. שולחן סלון מעץ בשילוב מתכת יכול להפוך את הסלון שלכם למזמין, נעים ומעוצב בטוב טעם.  בא.צ ג'רבי מחכים לכם מגוון רהיטים בשילוב המיוחד הזה וכן ריהוט מעץ טבעי בעיצובים מרהיבים.

שולחן סלון מעץ
שולחן סלון מעץ

שולחנות סלון מיוחדים

כשמשקיעים מחשבה וכסף בעיצוב הבית לא כדאי לחסוך בשולחן הסלון. שולחן הסלון הוא רכיב משמעותי במיוחד בעיצוב הסלון והבית כולו והוא בין הרהיטים הבולטים ביותר. אנו מזמינים אתכם לנגרית החלומות שלנו ולבחור שולחן סלון מעץ בעל עיצוב מקורי ומיוחד, כזה שלא רואים בכל יום וכזה שמעניק לבית כולו מראה מעוצב ומושקע.

שולחן סלון מעץ מלא

אנחנו בא.צ. ג'רבי אוהבים ומבינים עצים ומצליחים לייצר מהם את המוצרים האיכותיים והמרהיבים ביותר. בין מגוון מוצרינו תמצאו שולחן סלון מעץ מלא שכבר מזמן הפך למוצר פופולארי במיוחד אצלנו. זהו שולחן מעץ מלא בעל עיצוב מרהיב ונוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה.

שולחן סלון מעץ
שולחן סלון מעץ

שולחן קפה מעוצב

שולחנות הקפה של א. צ. ג'רבי הולכים לגרום לכם לרצות לשתות הרבה מאוד קפה. ככה זה כשהשולחן מיוצר מהחומר האיכותי ביותר וגם מעוצב בצורה מרהיבה, מעודכנת ומקצועית. תוסיפו לזה את המחיר הנוח וקיבלתם שולחן נוח שפשוט לא תרצו לעזוב…

שולחן סלון בהתאמה אישית

פעמים רבות מגיעים אלינו אנשים שלא מצאו בשום מקום את שולחן הסלון עליו הם חולמים. אנשים אלו שואפים לתכנן וליצור שולחן סלון מעץ בהתאמה אישית למידותיהם ולרצונותיהם. המומחים של א. צ. ג'רבי מחכים לכם כדי לסייע לכם לתכנן ולבחור את החומרים הנכונים ביותר עבור שולחן החלומות שלכם. זכרו כי שולחן סלון מעץ הוא רהיט מהותי בבית וממש לא כדאי להתפשר על שולחן שלא מתאים עבורכם באופן מושלם.

שולחן סלון מעץ

מעוניינים בשולחן סלון מעץ במגוון עיצובים מרהיבים? חייגו עכשיו 08-9208010