פרגולות מעץ

רוב רובן של הפרגולות לפחות מתוך אלו שהכרנו עד לשנים האחרונות, היו פרגולות מעץ. כך בעצם נראו הפרגולות הראשונות והעץ זהו המרכיב הראשי שהיה גם בלעדי עד לפני זמן לא רב.

כיום יש גם רבים הבוחרים להתקין פרגולות מאלומיניום בגלל אילוצים שונים או אפילו מתוך רצון כי גם לפרגולות אלומיניום יש את היתרונות שלהן. אך לא נוכל להתעלם מהיתרון הבולט שיש לפרגולות העשויות עץ בעיקר מהפן האסתטי של הפרגולות הללו.

ברור כי פרגולה העשויה עץ היא הרבה יותר אסתטית, יש לה מראה הרבה יותר חמים ונעים והרושם הכבד והכפרי שהפרגולה מעניקה היא משהו שהפרגולה העשויה מתכת לא תוכל אף פעם ליצור.

איך מייצרים פרגולות מעץ?

למעשה הייצור של הפרגולות מעץ חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים שיש להם הן את הניסיון הנדרש בתחום הזה של ייצור פרגולות והן את היכולת הטכנית יחד עם הציוד הנדרש לצורך התקנת הפרגולה באופן הכי נכון וגם הכי בטוח.

כי אחרי הכול, פרגולה זהו מוצר כבד משקל החייב להיעשות באופן מקצועי על מנת שהוא לא יסכן חלילה את בני הבית כמו גם את עוברי האורח.

פרגולה שהיא בטוחה לשימוש היא פרגולה שתוכלו לעשות בה שימוש בראש רגוע ושקט.

פרגולות עץ גם לסוכות

יש הרבה אנשים שבונים את הפרגולה מתוך מחשבה שהיא גם תשמש אותם לצורך בניית הסוכה לחג הסוכות. הפרגולה יכולה להוות בסיס לבניית הסוכה וכך היא חוסכת את הקמת השלד מאפס.

ברור כי אם רוצים לעשות שימוש בפרגולה גם לצורך בניית הסוכה, חשוב לתת את הדעת על כך כי הפרגולה תיעשה בצורה הנכונה מבחינה הלכתית לצורך שימוש בהמשך לצורך בנית סוכה. גם מבחינת המיקום של הפרגולה יש לתת את הדעת על ההתאמה של המיקום שיהיה כשר לבניית סוכה. כלומר שלא יהיה זה מקום בו מעל הסוכה יש סיכוך של עצים או של מרפסות מעל הפרגולה.

הפרגולה המנצחת

חשוב לבחון את חומרי הייצור המרכיבים את הפרגולה על מנת שאפשר יהיה להבטיח שהפרגולה תשרוד היטב את פגעי מזג האוויר ותשרוד לאורך ימים ושנים.

פרגולה מעץ