איפה כדאי להתקין פרגולות מעץ

פרגולות מעץ אהובות מאוד בישראל, ממגוון רחב של סיבות. בין היתר, הן מבוקשות בזכות עיצובן הנאה והטבעי והאפשרות להתקין אותן בשלל מידות, בכל מיני צבעים, כמעט בכל מקום.

הגמישות העיצובית של הפרגולה משתלבת בכל מקום

עץ נחשב לחומר גלם עתיק לבניה, והוא עדיין משמש רבות לצרכי עיצוב, אדריכלות מתקדמת, בניה עירונית ובניה כפרית, בעץ מלא או גושני. פרגולה איננה מבנה המצריך רישיון וזאת מכיוון שהיא לרוב פתוחה, ללא גג קשיח ויצוק או קירות קבועים. יחד עם זאת היא מספיק יציבה, נוחה ונאה, בכדי שתאריך ימים ושנים.

וזה בדיוק מה שהופך אותה לפופולרית, בכל אשר נפנה. ניתן להקים אותה בחצר של בית פרטי, בפנטהאוזים, בסגירת חלק של גג או מרפסת. דגמים מוגדלים של פרגולות יכולות להתאים לאולמות אירועים, לבתי קפה, בענף המלונאות ואפילו בפארקים וגני שעשועים. עם גמישות עיצובית שמשתלבת בכל מקום ובזכות תחזוקה לא מסובכת, אפשר וכדאי להתקין אותה לצרכי עיצוב, נוי ואיכות חיים, כמעט בכל מקום.

פרגולות מעץ לגינה, רעיון נפלא

למען הדיוק, כדאי לומר שפרגולות ניתן להתקין בכל שטח פתוח או לפחות מרווח, לא מקורה. אחד המקומות שבהם פרגולה תשתלב בצורה נפלאה הוא כמובן הגינה. גינות מעוצבות ומתוחזקות הפכו לסממן בולט של איכות חיים. נהוג לשדרג אותן עם פינות ישיבה, כסאות שיזוף, מנגלים וכדומה. הבחירה למקום פרגולה מעץ בגינה טבעית מאוד מפני שזה קונספט מתבקש. פרגולה מעניקה צל וסוגרת פינה מסוימת, מבלי שצריך להשקיע בבניה יקרה או מסובכת. פרגולות לגינה אפשר להקים במהירות, אפילו אם בוחרים בדגמים הגדולים ביותר. הן יציבות, מאפשרות מעין הרחבה של הבית, מבלי להסתיר את הנוף הפתוח.

הפרגולה כהצללה משודרגת במפרסת

בעזרת פרגולות מעץ ניתן לשדרג גם את המרפסת הפתוחה, בכמה וכמה רמות. העץ הטבעי מקנה תחושה נעימה, כפרית ושליווה, גם בלב אזורי עירוני. בנוסף, זהו אמצעי הצללה שמאפשר ליהנות מהמרפסת הפתוחה ומהאוויר הצח, בכל שעה שרוצים. שעת בוקר או צהרים, בימי חול או בחגים, תמיד אפשר להציב בפנים שולחן וכמה כסאות, וליהנות מרגעים קצרים או ארוכים של שלווה מוצלת ומהנה.

איפה כדאי להתקין פרגולות מעץ

 

חשוב לציין : סנטף לפרגולה