בוצ'ר בלוק למטבח, אי למטבח עם בוצ'ר בלוק

מה זה בוצ'ר בלוק?

בוצ'ר בלוק הוא למעשה לוח מעץ מלא אשר מותאם לשימוש במטבחים וכקרש חיתוך עבה במיוחד לחיתוך בשריםלוח הבוצ'ר בלוק הוא לוח מעץ מלא המיוצר בתהליך של ניסור קורות העץ והדבקה שלהם זה לזה. מתוך לוחות העץ נבחרים הלוחות החלקים שאין עליהם "עיניים" וכl למעשה מתקבל לוח עץ חלק אשר מתאים מאוד לשימוש במטבחים. במחסן עצים א.צ ג'רבי ניתן למצוא את לוחות הבוצ'ר בלוק ממגוון עצים – עץ מייפל, עץ אגוזעץ אלון, עץ בוק, עץ דובדבן, עץ מהגוני ועוד.

פלטת עץ למטבח בוצ'ר בלוק

הבוצ'ר בלוק או פלטת עץ מלא למטבח הוא למעשה משטח עבודה עשוי עץ איכותי שמשמש תחליף או תוספת לשיש או למשטח הנירוסטה במטבח. שמו של המוצר butcher's block הוא למעשה "קרש חיתוך של קצבים". הוא נקרא כך בשל עמידותו הגבוהה ובשל העובדה שקצבים רבים ברחבי העולם משתמשים בו לחיתוך נתחי בשר גדולים.

לחצו על התמונה כדי לקבל פירוט מלא אודות המוצר

בוצ'ר בלוק למטבחים פרטיים

בשנים האחרונות ניתן לקראות בתים פרטיים אשר עושים שימוש בלוחות הבוצ'ר בלוק או בפלטת עץ מלא למטבח. יבוא של לוחות בוצ'ר איכותיות מאפשרות שימוש גם בשוק הפרטי וכך ניתן לעצב מטבחים איכותיים ועמידים ובעלי מראה טבעי וייחודיכאשר הבוצ'ר בלוק נשרט או מאבד מצבעו ניתן ללטש אותו ולחדש אותו בקלות. לוחות העץ מתאימים מאוד לשימוש במטבחים וכמשטחי עבודה בשל העמידות, המראה הטבעי הייחודי של העץ ויכולת ההתאמה של הלוחות לכל סגנון וכמובן האיכות הגבוהה.

מעוניינים בבוצ'ר בלוק?

מהיבואן לצרכן חייגו 073-7820726

[wpcaptcha]

Made with
GS ❤