במבוק למרפסת

האביב בפתח וזו הזמנות נהדרת לחדש את הגינה או לעצב גינה חדשה. גינה מעוצבת ויפה מעצימה את ההנאה מהשימוש בגינה. מידי שנה אנו רואים חידושים בתחום עיצוב הגינה ואנו שמחים להציג אותם בפניכם. אנחנו בא. צ. ג’רבי מגשימים חלומות עץ, עוקבים בדריכות אחר הטרנדים החדשים ומביאים אותם למחסן העצים שלנו. במבוק למרפסת הוא אחד מהם. ניתן לעצב את הגינה או את המרפסת באמצעות קנים של במבוק בגדלים שונים וכן באמצעות דק במבוק. מוזמנים לגלות עולם חדש וייחודי בעיצוב הגינה והבית באולם התצוגה שלנו, משק 34 מושב זיתן.

במבוקים

קני במבוק למרפסת

עיצוב מרפסת מרהיבה כוללת ריצוף, חיפוי לגג המרפסת או הפרגולה, גידור ואלמנטים מיוחדים נוספים מעץ. אנו רואים שימוש רב בקני במבוק למרפסת המשמשים לחיפוי גג הפרגולה או המרפסת עצמה. קני הבמבוק מונחים על גג הפרגולה ומשמשים לנוי. עליהם מותקן סנטף שתפקידו למנוע כניסת מים וסינון קרני שמש מזיקות. נוסף לכף, קני במבוק בגדלים שונים מהווים פריט עיצובי יפיפה בשילוב עם אלמנטים שונים מעץ. ניתן להתקין גדר מקני במבוק, גדר מעוצבת וחזקה, המסייעת לתחושת הפרטיות בגינה או במרפסת ונותנת תחושה נעימה של טבע. אפשרויות העיצוב עם קני במבוק למרפסת היא בלתי מוגבלת. ניתן להתרשם מרעיונות עיצוב מרהיבים באולם התצוגה החדש שלנו.

דק במבוק דגם BANK_STEP

דק במבוק למרפסת

הטרנד העכשווי החם ביותר בעיצוב מרפסות וגינות הוא דק במבוק, הדק הסינטטי. בשל מחסור הולך וגובר בעצים לכריתה, מצאו פתרון נפלא לריצוף מרפסות ומשטחים. דק במבוק מתאים הן לעיצוב רצפות מדק והן להתקנת גדרות. דק במבוק עשוי מקני מבמבוק הגדלים באזורים מסוימים ונקטפים כאשר הם מגיעים לגיל 5. הם עוברים תהליך עיבוד מיוחד בתוספת חומרים סינתטיים המעניקים לחומר יופי וקסם מיוחד. דק במבוק למרפסת הוא סופר איכותי, חזק ועמיד במיוחד. מתאים מאוד לאקלים הישראלי. הוא מגיע בטקסטורות שונות ובצבעים שונים. ההרכבה היא בטוחה ואינה כוללת ברגים. התקנת דק במבוק נעשית בשיטת ההלבשה והיא נוחה מאוד לביצוע. כשחושבים על עיצוב המרפסת או הגינה, כדאי מאוד לבדוק מה מתחדש בתחום. אם אתם שוחרי איכות הסביבה ומעוניינים לקבל את המראה של העץ ללא עץ, הנכם מוזמנים לאולם התצוגה שלנו לגלות פתרונות מדהימים לדרישה זו.

א. צ. ג’רבי מגשימים חלומות מעץ
משק 34 מושב זיתן