כבר התחלתם לתכנן את הסוכה שתהיה לכם השנה? חשבתם כבר איך תקשטו אותה ואיך תבנו אותה כך שהיא תהיה הסוכה הכי יפה בשכונה? רבים מבוני הסוכות בוחרים לעשות שימוש בבמבוקים לטובת הסוכה שלהם. במבוק לסוכה יכול לשדרג בצורה ניכרת את מראה הסוכה שלכם, כמו גם את החוזק והיציבות שלה. במבוק לסוכה נחשב כסכך כשר לכל דבר, כל עוד מקפידים לעשות שימוש בסוג הדק של הבמבוקים. כדאי לדעת שבמבוק יכול לשמש כקירוי מושלם לא רק בחג הסוכות, אלא בכל ימות השנה. הנה כל הפרטים.

במבוק לסוכה מחיר

מחירו של במבוק משתנה ותלוי כמובן בגודל ובכמות שתזדקקו לטובת הסכך שלכם. אצלנו ב-א.צ. ג’רבי משווקים מגוון סוגי במבוקים במחירי יבואן, כך שתוכלו לרכוש את הכמות שתזדקקו לה במחירים הטובים ביותר בארץ. סוכה עם במבוקים היא סוכה בעלת מראה מושקע, מסודר ויוקרתי. בדיוק בגלל זה רבים כל-כך בוחרים לעבור לסכך במבוקים שלו יתרונות רבים ומגוונים. אחד מהפרמטרים שקובעים האם סכך לסוכה הוא כשר הוא שהוא אינו יכול להיות אטום, אלא כזה שיוכלו לראות את השמיים דרכו. במבוק לסוכה בדיוק עונה על הצורך הזה ולכן נחשב לסכך מושלם וכשר.

במבוק 14X16
30X35

יתרונות סכך במבוקים

כפי שציינו, סכך מבמבוקים נותן לסוכה מראה מושקע ומטופח, מה גם שהוא משמש כסכך כשר לכל דבר. אלו היתרונות הבולטים של הבמבוק לשימוש בסוכה, ונראה שבגלל זה הוא הפך למוצר מבוקש בסוכות, וגם כל השנה. כמובן שניתן להתקין את הבמבוקים כקירוי במקומות נוספים, ובהחלט לא רק בסוכות שנבנות לקראת חג הסוכות. תוכלו לבחור במבוק מושחל בגדלים שונים ולהציב אותו כסכך מושלם לסוכה שלכם.

שימושים לבמבוקים

במבוקים הם חומר מצוין שיכול לשמש אותנו למגוון שימושים. זה יכול להיות במבוק לקירוי בפרגולות מדגמים שונים, מה שמעניק לפרגולות מראה מושקע וגם הצללה איכותית. בנוסף ניתן להשתמש בפרגולות לגידור מקומות שונים, וכך ליצור גדר במראה טבעי שאינה פוגעת במראה ההרמוני של הגינה. כמו כן ניתן לבחור להשתמש באותם מוטות במבוק, שהם עבים יותר, בתור יתדות ושימושים אחרים. אצלנו בא.צ. ג’רבי תמצאו מגוון גדלים וסוגים של במבוקים תוך הקפדה יתרה על איכותם וכמובן על המחיר האטרקטיבי ביותר שיכול להיות.