גדר במבוק מושחל מהווה פתרון מושלם לכל מי שמעוניין במחיצה בינו לבין שכניו, ליצור סכך בפרגולה או בסוכה או התקנת גדר במחיר אטרקטיבי. במבוק הוא חומר גלם טבעי, המשמש למגוון שימושים. קיימים מאות זנים של במבוק, ממנו ניתן לייצר כלי אוכל, ריהוט, גדרות, משחקים, כלים לגינה ועבודה ועוד.

מהו במבוק מושחל?

במבוק במצבו הטבעי מגיע בתור מוטות בודדים ועל מנת לאחד את כל המוטות לוקחים חוט ברזל, שמושחל בין המוטות ומעצם כך נוצרת יחידה אחת של מוט במבוק.

גדרות במבוק מושחל

ניתן להתקין בקלות רבה גדר במבוק מושחל על כל תשתית קיימת שיש בשטח ההתקנה. כיצד מבצעים את ההתקנה? מאוד תלוי בסוג התשתית שעליה תתבצע ההתקנה. במידה ויש לכם פרגולה בגינה, גדר עץ או מוטות ברזל פשוט תצטרכו לחזק את הבמבוק לתשתית באמצעות אזיקונים או חוט ברזל ובמידה ומדובר בקיר או חומת בטון ניתן לייצר מסגרת מעץ ולקבע אותה באמצעות ברגים. הגוון של הבמבוק הוא בד”כ זהוב, אך ניתן לצבוע אותו בכל גוון אשר תחפצו. את הבמבוק מומלץ לשמן כל שנה לפני כניסתה של עונת החורף והגשמים, על מנת לשמור אל אריכות ימיו של הבמבוק מפני נזקים של מזג האוויר.

גדר במבוק מושחל- ישירות מהיבואן א.צ. ג'רבי

רכישה של מוטות במבוק מושחל ישירות מהיבואן היא הכי משתלמת מכוון שאתם לא משלמים על פערי תיווך ואתם מקבלים סחורה באיכות הגבוהה ביותר. במחסן העצים של א.צ. ג’רבי תוכלו להיחשף למגוון מוטות במבוק מושחלים עבור הגדר שלכם ועוד מגוון רחב של שימושים לכל מטרה.

מוזמנים להגיע אל מחסן העצים שלנו ולבחור את מוטות הבמבוק המושחלים עבור הגדר שלכם. להגעה שימו ב WAZE מושב זיתן משק 34.

לפרטים נוספים פנו אלינו