היום בעידן השיווק הישיר מהיבואן לצרכן, יותר ויותר אנשים מעדיפים לחסוך בעלויות ולבצע פרויקטים בעצמם. מעבר לחסכון הכספי הנלווה לתהליך, ישנה הנאה גדולה בבנייה העצמית של מוצרי עץ בבית הפרטי ובגינה. גדר עץ עשה זאת בעצמך היא אחת הדוגמאות הנהדרות להתקנת גדר עץ בקלות וביעילות. כאשר יש חברה הנותנת גיבוי ללקוח, הדרכה וייעוץ, כל מה שנותר הוא להגשים לך את החלומות מעץ.

גדר עץ עשה זאת בעצמך בקלות

שיטת ‘עשה זאת בעצמך’ או כמו שנוהגים לומר D.I.Y מיועדת לאנשים שאינם נרתעים מביצוע פרויקטים ביתיים בעצמם. הם מוכנים ונכונים לאתגרים, אוהבים לראות את התוצאה הסופית וחשים סיפוק מההצלחה. בכל התחלה של פרויקט אנו תמיד ממליצים להתייעץ ולקבל טיפים כיצד לבצע זאת בקלות ובצורה מושלמת.
גם בהתקנת גדר עשה זאת בעצמך יש לבחור את סוג חומר הגלם, העיצוב המתאים, הצבע ולהתאים את גדר העץ לעיצוב בכללי של הגינה. ניתן להתקין גדר עץ בעצמכם ולחסוך את עלויות ההתקנה. חברת א.צ. ג’רבי מעניקה לכל אחד מלקוחותיה את הליווי והייעוץ להתקנה מושלמת ומוצלחת.
צוות התכנון שלנו יסייע לכם לתכנן את הגינה, לשלב את כל האלמנטים לעיצוב גינה מרהיבה כגון: רצפת דק, פרגולות, אדניות עץ דשא סינטטי ובמבוקים. לאחר תכנון ולקיחת מידות, אנו חותכים עבורכם את העץ לפי מידה ועיצוב שתרצו. אצלנו תקבלו הדרכה מדויקת כיצד להתקין את גדרות העץ. כאשר חומר הגלם מגיע מוכן חתוך וצבוע, כל שנותר לכם לעשות הוא להרכיב בהרכבה פשוט וקלה.

טיפים לביצוע גדר עץ עשה זאת בעצמך

ראשית, כשאתם בוחרים חברה ממנה אתם רוכשים את חומרי הגלם, בחרו חברה הנותנת לכם אחריות מלאה על המוצרים ומעניקה לכם שירות, הדרכה וליווי מקצועי בתהליך. לא מתחילים שיפוץ בגינה אן התקנת גדר עת עשה זאת בעצמך לפני שמתייעצים.
התחילו בתכנון כללי של פרויקט שיפוץ הגינה בכדי שכל האלמנטים ישתלבו מבחינה עיצובית זה עם זה. לאחר מכן, בחרו את סוג העץ אתו תרצו להתקין את גדר העץ. ניתן לבחור מתוך מגוון רב של עצים, לכן חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע. בחברת א.צ. ג’רבי עומדים לרשותכם אנשי מקצוע מהתחום שישמחו לייעץ לכם ולהתאים עבורכם את סוג חומר הגלם. אנו מבצעים עבורכם חיתוך לפי המידה המבוקשת, בהתאם לתכנון שבצעתם. ניתן לקבל את קורות העץ חתוכות לפי העיצוב בחרתם. אנו מבצעים עבורכם את הצביעה של קורות העץ, בהתאם לגוון אותו בחרתם. אנו מעניקים לכם הדרכה מקצועית כיצד לבצע את ההרכבה. אנו מתאימים עבורכם את הפרזול והאביזרים המתאימים להתקנה מהירה וקלה של גדרות עץ. בנוסף, אתם מקבלים אחריות מלאה על המוצר מהיבואן הראשי.