עיצוב גינה מתחיל בתכנון מקדים. בתכנון נבחנים תנאי השטח אל מול החלומות של בעל הגינה. צריך לא מעט דמיון והמון היכרות עם השוק בכדי לדעת איך וכיצד לחדש. תחום עיצוב הגינות ואדריכלות הנוף מתחדש כל העת בהתאם לשינויי האקלים, הסביבה והמצב הכלכלי. הצורך ליצור גינה מרהיבה בתקציב שניתן לעמוד בו הוא מלאכת מחשבת. דוגמה לכך היא גדר קנים לגינה מקני במבוק, המוסיפה שפע של חן ופרטיות לעיצוב הגינה.

פרגולה, פרגולות, פרגולה מעץ, פרגולות מעץ, פרגולות עץ, מחסן עצים א.צ ג'רבי - מגשימים חלומות מעץ

גדר קנים מבמבוק מושחל

לאוהבים עיצובים מעץ ויחד עם זאת מודאגים מנושא כריתת העצים בעולם, קיים פתרון נהדר. במבוק הגדל בקרבת נחלים ובאזורים הרריים מהווה חלופה טובה. במבוקים מתאימים לעיצוב הגינה והבית. קנה במבוק מושחל מגיע במגוון גדלים ומתאים למספר רב של שימושים. גדר מקני במבוק היא עדינה ומעניקה תחושת פרטיות מלאה בגינה ומסביב לבית כולו. הייחודיות של גדר קנים היא התחושה שלא ניתן לראות דבר מבעדה, אך היא אינה חוסמת את האור. קני הבמבוק משתלבים באופן מושלם עם צמחייה טבעית, עצים ושיחים. שימוש נוסף ונפוץ יותר בקני במבוק נעשה בהתקנת פרגולות. קני במבוק משמשים לחיפוי גג הפרגולה ומותקנים בין קורות העץ ליריעות הפלסטיק המכונות סנטף.

במבוקים לעיצוב פנים וחוץ

בעיצוב פנים הבית, המשרד או העסק אנו נראה נוכחות מרשימה של קני במבוק. במבוקים מוסיפים המון נוכחות ויופי כאשר עושים בהם שימוש נבון. רבים מאמינים כי קני במבוק משרים אנרגיה טובה ומרגיעה ובוחרים לעצב איתם חדרי טיפולים, לובי כניסה לספא, בתי הארחה, בתי מלון וכדומה. עיצוב עם מוטות במבוק בגדלים שונים מאפשר יצירה יפה ומקורית בחלל המעוצב מהסוג שמושכת את העין ואת הסקרנות לזמן ממושך. זהו אחד המוצרים בעל אפקט התפעלות גבוה כיוון שלא רואים ממנו הרבה ולא בכל מקום. בחירה בבמבוקים לעיצוב פנים מהווה אמירה ייחודית ומקרינה יבור לטבע ולאמא אדמה. ריצוף רצפת דק פנימית בתוך החלל משתלבת נפלא ומתכתבת עם אווירת השלווה שרוצים ליצור במקום. בזכות החתירה שלנו בחברת א. צ. ג’רבי לחדשנות, אנו מביאים לכם על העת את המגמות החדשות ביותר בעיצוב הבית והחוץ.

בואו לאולם התצוגה שלנו, משק 34 מושב זיתן