דקים לגינה – האמצעי המושלם לחיסכון במים ועיצוב הגינה

משמעות חיסכון במים מחייב את כולנו לעשות שימוש נכון וחסכוני עד כמה שניתן. גינה הינה אחד המקומות הדורשים טיפוח והשקיה רבה של צמחיה ודשא. דק הוא אחד הפתרונות המסייעים לחסוך במים ויחד עם זאת לשמור על גינה בעלת מראה מטופח ומהודר.
דקים לגינה מרצפים שטחים נכבדים מהגינה ומבטלים את הצורך למלא את האזור בדשא על מנת לשמור על מראה ירוק. על ידי התקנת דק בגינה אפשר ליצור חצר המשדרת אווירה של כפר, או לבחור בדק שיוצר סביבה עם אופי יוקרתי ומרשים.

מבחר עצים לבחירה בהתקנת דקים בגינהדקים לגינה

ישנו מבחר גדול של דקים לגינה, דקים מכל מיני סוגי עצים, דקים סינטטים ומגוון פתרונות נוספים לחיפוי הגינה. את כולם ניתן להשיג אצלנו במחסן העצים של א.צ. ג’רבי. דקים לגינה לבחירה בהתאמה לטעם אישי, העדפתכם והתקציב שברצונכם להשקיע בדק לגינה.

דקים לגינה ניתן לבחור מתוך מגוון עצים: דק אורן מהוקצע ומחוטא (עץ רך), דק איפאה (עץ קשה) או כל סוג אחר של דקים לגינה. כל עץ עם יתרונותיו וייחודיותו המאפיינים אותו. הנכם מוזמנים לבחור את הדקים האידיאליים בעיניכם, ואנו בא.צ ג’רבי נשמח לייעץ ולהעניק ליווי בתהליך הבחירה

דקים בהתאמה מושלמת לחצר שלכם

במנסרת העצים של א.צ. ג’רבי מתבצעות עבודות עיבוד, חיתוך, וליטוש מתקדמים במטרה לספק לכם את הדקים האיכותיים ביותר ברמת גימור מעולה. בנגריית א.צ. ג’רבי עומד לרשותכם צוות נגרים מקצועי שמכין עבורכם דקים לגינה בהתאם לגודל הנדרש ומבצע את החיתוכים הנדרשים בדיוק ומקצועיות.

מבחר דקים עצום מזמינים בא.צ. ג’רבי, התקשרו עכשיו ובואו עוד היום

Made with
GS ❤
>