דק אורן

רבות הן הגינות אשר בהן מבקשים בעלי הבית ליצור שבילים נוחים לצורך גישה נוחה לחלקיה השונים של הגינה. דקים הם ברוב המקרים הבחירה הטובה ביותר. זאת בגלל קלות היישום של הדק, המחיר הנמוך יחסית של הדק וכמובן התוצאה הנאה והמרשימה של הדק בגינה.

לפני שאתם מתחילים לחשוב בכלל על דק לגינה, אתם חייבים לתת את הדעת על כך שהדק למעשה אמור להיות בגינה במשך כל חודשי השנה לרבות בחודשים הגשומים מאוד וכמובן גם בחודשים אשר בהם השמש קופחת בעוז. מה שאומר שעל הדק להיות איכותי ועמיד גם בשימוש לטווח הארוך בזמנים בהם מזג האוויר הוא קיצוני.

דק אורן – הפתרון לגינות בישראל

כאן המקום להכיר את עץ אורן. העץ אשר מגלה עמידות מופלאה מול איתני הטבע גם אם המוצר הנעשה באמצעות עץ האורן יעמוד משך ימים וחודשים במקומות שנחשבים בעייתיים עבור העץ, הרי שעץ האורן יגלה עמידות וחוסן גם בתקופות בהם מזג האוויר הוא קיצוני מאוד.

בישראל אין מנוס משימוש בדק שיהיה עשוי מעץ הכי עמיד והכי איכותי כי אם לא, הרי שהדק ייהרס מהר מאוד והתוצאות תהיינה עגומות.

מי מתקין דק אורן לגינה?

אז הבנתם שעץ האורן הוא העץ המתאים לצורך התקנת הדק לגינה. אך חשוב לדעת שלא רק הבחירה בסוג העץ זה מה שיבטיח את העמידות של המוצר לאורך זמן. חובה לתת את הדעת גם על אופן הייצור וצורת ההתקנה של הדק בגינה. על מנת שהדק אכן יעבור את הייצור בצורה הנכונה והוא גם יהיה מותקן באופן איכותי וטוב, חשוב לתת את הדעת על כך כי כל העבודה הזו והביצוע של הדק ייעשה אך ורק על ידי אנשי מקצוע מומחים שיש להם את הניסיון כמו גם את היכולת לייצר את הדק באופן הכי מוקפד והכי מקצועי. מעבר לכך יש לתת את הדעת על כך כי התכנון של הדק ייעשה גם כן בצורה שקולה ומחושבת על מנת שהגינה תהיה נוחה וזמינה. הן לצורך הטיפול הנכון בצמחייה והן לצורך תכנון נכון של רהיטי הגן.

דק אורן