דק אורן יתרונות עלויות ותחזוקה

אחד העצים הנפוצים ביותר בישראל, הוא עץ האורן, אשר נמצא בשימוש במגוון רחב של תחומים ,וזאת בזכות נוחות עיבוד העץ והעבודה עמו, המאפשרת מגוון רחב של אפשרויות עיצוב בעלויות נמוכות, שכן עץ האורן הינו הזול בארץ.

יתרונות השימוש בדק אורן

לעץ האורן יתרונות רבים, אשר מקנים לו עדיפות בשימוש על פני סוגי עצים אחרים:

  1. עלויות – עץ האורן הינו העץ הזול ביותר בארץ, ולכן כל עבודה עמו תעשה בעלויות כספיות נמוכות, ומכאן הכדאיות לבחירה בעץ האורן כחומר הגלם בפרויקט אותו אנו רוצים לבצע. עץ האורן מציע אלטרנטיבה לסוגי עצים אחרים, אשר מחירם הגבוה אינו מאפשר להוציא את תכניות הביצוע אל הפועל, והם נאלצים להישאר בגדר חלום.
  2. נוחות עבודה – עץ האורן, נמנה עם קבוצת העצים הרכים, משמע הוא מאוד נוח לעיבוד, ונוחות העבודה עמו היא מהגבוהות ביותר שיש, ומאפשרת מגוון רחב של עיצובים ושימושים, ללא הפעלת כוח רב וביתר נוחות עבודה.
  3. עיצובדק אורן מאפשר מגוון אפשרויות עיצוב. ניתן לצבוע אותו בכל צבע שנרצה, ולהתאימו לכל מקום באופן טבעי ומרהיב.
  4. התקנה – בכל הקשור להתקנה, עץ האורן מאפשר התקנה נוחה ברמה מאוד גבוהה, הוא אינו מצריך כלל שימוש בכלים מיוחדים, הוא מאוד רך וקל מאוד לעבוד עמו, ולבצע התקנה מהירה ופשוטה, שלעיתים לא מצריכה עזרה מאיש מקצוע, אלא מספיק אדם המתמחה בעבודת כפיים.

מדוע לבחור דק אורן

ניתן לומר שדק אורן מגשים את החלומות, של כל מי שאינו יכול להרשות לעצמו שימוש בעץ אחר, שאולי נחשב איכותי וחזק יותר, אך מפאת מחירו, הרב נשאר בגדר חלום ולא אפשר את ביצוע העבודה. העלות של עץ האורן היא זולה מאוד, ובכך רבים בוחרים בו לביצוע עבודות דק בעלות נמוכה, ובעלות תוצאות מרשימות, שלא פוגעות באיכותם, מעץ מסוג אחר.

בכל הקשור להתקנה של הדק, היותו של עץ אורן כעץ רך, מאפשר גמישות רבה בהתקנה, ההופכת אותו מצד אחד כמאוד נוחה וקלה, ולא דורשת שימוש בכלים מיוחדים, אך מצד שני ההתקנה דורשת דיוק רב ועדינות.

מבחינת עמידות, דק אורן אמנם פחות עמיד בתנאי מזג אויר קיצוניים, אך בכל הקשור להעמדת רהיטים עליו, מדובר בעץ חזק ומאסיבי, אשר אינו מתקשה בנשיאת משקל רב של ריהוט, ואינו משנה את צורתו או מתכלה בעקבות כך.

דק אורן עיצוב הגינה

תחזוקת דק אורן

בכל הקשור לתחזוקה, דק אורן מאוד קל לתפעול ולתחזוקה, ואינו מצריך טיפול מיוחד. אחת לכמה חודשים, רצוי לשמן את הדק, ובכך לשמור על צבעו ולמנוע ממנו לדהות ולאבד מהברק המאפיין אותו. כמו כן, ניתן לנקות אותו מידי פעם באמצעות חומר ייעודי ולא יקר כלל, ובכך לשמר את מצב העץ ולהאריך את חייו, וכך ניתן יהיה ליהנות ממנו לאורך שנים.

מוצרים נוספים: פרגולות מעץ, דשא סינטטי אדני רכבת  ועוד, הכל מהיבואן לצרכן במחיר ואיכות ללא תחרות

בואו לבקר באולם התצוגה שלנו, במושב זיתן ותוכלו להתרשם משירות אדיב ואישי לצד ייעוץ מקצועי.