דק אורן הוא אחד מן הדקים הכי נפוצים בשוק הישראלי. דק אורן מתחלק ליותר מ 115 סוגים שונים ומינים, אשר גדלים באזורים שונים בעולם. סוג הדק הזול ביותר שניתן למצוא הוא דק אורן לבן.

דק אורן מומלץ

דק אורן מומלץ – הקמת תשתיות

התקנת דק אורן מצריכה תשתית, כמו שכל דק זקוק לכך. מומלץ להשתמש בתשתית של עץ אורן מחוטא ומהוקצע על מנת שיחזיק את הדק העליון חזק למשך שנים ארוכות.

לאחר הנחת לוחות הדק על גבי התשתית ועוד לפני הכנסת הבורג, מומלץ שתכינו שקע מקדים באמצעות מקדחה, על מנת שהבורג יכנס בצורה חלקה אל תוך הדק והסיומת של ראש הבורג תראה יפה.

עוד לפני התקנת משטח דק אורן, חשוב לראות את המשטח ואת התשתית. אם התשתית של הדק היא על גבי אדמה מומלץ לזפת את רגלי התשתית, הסיבה לכך היא שטרמיטים עלולים לאכול אותה וכמו כן גם מים עלולים לחדור אליה. לאחר התקנה ראשונה, חשוב לשמן בשמן אשר מתאים עבור דק אורן.

דק אורן – רכישת קיטים ישירות מהיבואן

אם אתם רוצים לבצע התקנה לבד, או גם אם יש לכם מתקין, מומלץ לרכוש את העצים ישירות מהיבואן, כך תחסכו עלויות של פערי תיווך ובטוח תקבלו סחורה איכותית במיוחד. יבואן עצים עם מנסרת עצים איכותית יביא לכם את העץ מוכן להתקנה מושלמת, כולל מוצרי פרזול, בדיוק כמו שעושים במחסן העצים של א.צ. ג’רבי.

א.צ. ג’רבי – חברת הדקים מאורן המובילה בישראל

חברת א.צ. ג’רבי מייבאת עבור הצרכן הישראלי את דק האורן האיכותי והטוב ביותר בעולם. כאמור, כל הסחורה שמגיעה אל מחסן העצים היא ברמה גבוהה, ישירות מפינלנד אל הגינה שלכם.

לביצוע הזמנות ופרטים נוספים חייגו 073-7820726