החיסרון היחיד של דק איפאה איכותי לגינה זה המחיר הגבוה, אבל אצלנו בא.צ. ג’רבי דאגנו לכם לפתרון. עכשיו אתם לא צריכים להמשיך להתלבט. בואו ליהנות ממוצר איכותי ומרשים ביופיו, במחירים אטרקטיביים.

אז מהו סוד הקסם של דק איפה לעיצוב הגינה? מדובר בעץ שמקורו בדרום אמריקה והוא בעל תכונות ייחודיות ההופכות אותו לחומר גלם אידיאלי לבניית דק. האיפאה הוא בעל צפיפות גבוהה והוא נודע בשל עמידותו בפני חרקים ומזיקים נוספים. גם לגוון העמוק והטקסטורה הייחודית של האיפאה, יש חלק בקסם. אז היכן מתחילה הבעיה? במחיר הגבוה.

מהם הגורמים למחיר היקר של דק איפאה?

יש גורמים שונים היכולים להשפיע על מחירי דקים, אך כשמדובר בדק מעץ איפאה, יש שני גורמים בולטים. הגורם הראשון זו העובדה שמדובר בעץ נדיר יחסית שצומח לאט. כדי לשמר אותו, הוחלט על הנהגת רגולציות המייקרות את עלות הייצור והייבוא של העץ. הגורם השני זו העובדה שעץ זה הוא קשה מאד ולכן פחות נוח לעבודה.

למרות מחירו, דק איפאה איכותי לגינה נחשב לאחד הדקים המבוקשים ביותר ואם תדעו לתחזק אותו בצורה נכונה, תוכלו ליהנות ממנו למשך שנים רבות.

מראה יוקרתי ומרשים

דק איפאה בעל מראה יוקרתי ומרשים, אשר מתאים לסגנונות עיצוב רבים וביניהם עיצוב כפרי ועיצוב מודרני. גווני העץ מוסיפים חמימות אשר נשמרת למשך שנים רבות, גם לאחר חשיפה ממושכת לשמש.

קניית דק איפאה מא.צ. ג'רבי

אז למה כדאי לקנות אצלינו דק איפאה איכותי לגינה? למרות מחירו היקר של העץ, אנו מצליחים לחסוך בעלויות ולשווק לכם דק מעץ איפאה איכותי במחירים משתלמים במיוחד. אין כאן שום טריק או מלכודת, אלא סיבה אחת פשוטה: כשאתם קונים מאתנו אתם למעשה קונים ישירות מן היבואן ולכן הפער במחירים.

המחיר האטרקטיבי הוא רק חלק מן היתרונות שאנו מציעים ללקוחותינו. כמחסן העצים הגדול בישראל, אנו בוחרים בקפידה את חומרי הגלם עמם אנו עובדים וכל עץ נחתך בצורה מדויקת, כדי להתאים לצרכי הלקוח והמידות המבוקשות.

בואו לבקר באחד מאולמות התצוגה שלנו, במושב זיתן או בבאר שבע, ותוכלו להתרשם משירות אדיב ואישי לצד ייעוץ מקצועי.