הוא לא הכי זול, הוא לא הכי קל להתקנה, אבל דבר אחד אי אפשר לקחת ממנו: דק איפאה יוקרתי ומרשים! זה הדק הכי מרשים, הכי יוקרתי והכי נחשב שיש. אז מה הפלא שכל מי שאוהב עיצוב ורוצה יותר, לא יסתפק בשום דבר אחר.

דק איפאה, מסיבי ודוחה חרקים מטבעו

אם אתם מחפשים דק עם המון נוכחות, חיפוי מרשים לרצפה במרפסת או התאמה מושלמת לגינה, דק איפאה יספק אתכם ללא שום ספק. מדובר בעץ שמגיע מדרום אמריקה, שם הוא גדל בסביבה לא פשוטה, עם לחות ורטיבות. מבנהו של העץ המעובד שומר על המראה הטבעי הדחוס והכבד. גם כאשר מיצרים מעץ זה לוחות להרכבת דקים או פרגולות, הם עדיין שומרים על מאפיין ראוי לציון, עמידות טבעי גבוהה בפני חרקים ומזיקים אחרים. העץ מתייבש היטב ובתהליך העיבוד, ניתן לייבשו בתנורים מיוחדים, לשם תוספת עמידות. בכלל, העץ כל כך קשוח, שלצורך עיבודו יש צורך בכלים מיוחדים ומסורים מאוד עמידים. מסור ביתי לא יוכל להתמודד אפילו עם לוח איפאה יחסית דק.

דק איפאה יוקרתי ומרשים

מדוע דק איפאה נחשב ליוקרתי כל כך

מחירו של דק איפאה לא מן הזולים, אבל ככה זה כשמדובר בעץ מיובא, מהיוקרתיים ביותר. הסגנון של הדק נחשב ליוקרתי קודם כל בגלל הצבע המאוד ייחודי. הוא לא בהיר או אפרפר אלא נוטה לאדמדם אלגנטי ביותר. העץ המעובד מקבל מראה חלק לגמרי, כלומר ללא עיגולים שחורים. ניתן להשתמש בלוחות ארוכים מאוד או קצרים יותר, בדיוק בסגנון העיצובי שאתם אוהבים.

בגלל שהעץ מאוד קשיח וחזק, אין שום בעיה להעמיד עליו לדוגמא ריהוט גינה משובח ויוקרתי. העץ לא יינזק ויישאר מרהיב עין לאורך שנים על גבי שנים. דבר אחרון, העץ הרבה פחות יבש מטבעו לעומת עץ אורן או עצים רכים אחרים. ישנה תכולת שומן טבעי אשר שומרת על העץ מפני התנפחות, התבהרות ונזקי שמש. כלומר, אפילו ללא תחזוקה כמעט, הדק הזה נשאר יוקרתי למראה. הוא מתאים לבתי יוקרה, וילות, מרפסות של פנטהאוזים ולכל מי שיודע להעריך יוקרה של ממש.

 

אין כל ספק כי דק איפאה יוקרתי ומרשים ביותר. במחסן העצים של א.צ. ג’רבי תוכלו למצוא קיטים מוכנים להתקנת דק איפאה ברמה הגבוהה ביותר.