דק איפאה

דק איפאה

דק איפאה ישירות מהיבואן לצרכן

כמה קל לרכוש דק איפאה ישירות מהיבואן לצרכן, א.צ. ג’רבי יבואנים של מגוון רחב של דקים, בואו היום לאולם התצוגה במושב זיתן משק 34 והזמינו את הדק הטוב ביותר בשוק.

עץ איפאה הופך כל מרפסת בבית פרטי ובדירה ליפהפייה. דק מסוג זה התפתח מאוד בשנים האחרונות והוא מעניק מראה טבעי ואותנטי במיוחד.

בזכות משטח דק  מסוג איפאה אפשר להרגיש ממש בתוך הטבע, כאשר נמצאים בגינה בבית פרטי. אם בעבר המרפסת הייתה שטח שלא היה מנוצל, היום המרפסת היא אחד מהמקומות הכי מושקעים ומעוצבים בבית. עיצוב המרפסת עם דק מאפשר הנאה מתחזוקה די נמוכה ולקבל תמורה מאוד גבוהה לכספכם. בעמוד זה תוכלו לקרוא מספר יתרונות על איפאה, שיגרמו לכם להבין מדוע הרכישה שלו תהיה הדבר הכי משתלם ושווה שתעשו לעצמיכם:

דק איפאה, דק איפאה לגינה

לפני שנתחיל לדבר על היתרונות של עץ איפאה, חשוב שקודם כל נסביר לכם על העץ. עץ איפאה הוא עץ חזק במיוחד, אשר מקורו הוא מדרום אמריקה. בשל צפיפות חלקים גבוהה, צבעו של העץ הוא גוונים חומים כהים. עץ איפאה הוא עץ מאוד איכותי, אשר מתאים במיוחד לתעשיית הבנייה והעץ. קבלו מספר יתרונות מרכזיים של עץ איפאה שחשוב לדעת עליהם:

יתרונות דק איפאה :

דק איפאה משרה תחושת נינוחות ומוסיף רבות לאווירה חמימה. בנוסף, בעץ האיפאה, אין “כתמים” או עיגולים שמאפיינים דקים מסוגים אחרים. המשטח אחיד ויוקרתי. כמו כן, הוא חזק במיוחד ויש לו עמידות מאוד גבוהה. עמידותו בתנאי מזג האוויר, בייחוד בשמש, היא מהחזקות בעולם. במחסן העצים של א.צ. ג’רבי תוכלו להשיג דק יוקרתי, ברמה גבוהה ביותר, אשר מגיע חתוך, מלוטש, וצבוע לפי דרישתכם. שילוב מצויין עם פרגולה לגינה

דק איפאה פרטים כלליים

ייבוש: דק קל לייבוש באוויר, גם כאשר מרימים, מתייבש בלי פגמים.
ייבוש בתנור, קל ומהיר עם דפורמציה קלה וקילוף.

עמידות דקים עץ איפאה: עמידות גבוהה מפטריות וחרקים. עמיד לאורך זמן רב (20 שנה ויותר).

נוחות בעבודה: קשה בהקצעה, קשה לליטוש וקשיח מאוד בהברגה,
מומלץ לחורר מראש לפני ההברגה, גימור טוב.

שימוש: דק איפאה בעיקר ניתן לשלב בעבודות מיוחדות.

אזור גידול של עץ איפאה: ברזיל, דרום אמריקה.

תנאי גידול של עץ איפאה: אקלים טרופי. צמיחה יחסית איטית.

מראה: צבע חום זית או זית כהה. בדרך כלל מראה מגוון עם סיבים
משולבים, ברק בינוני או ללא ברק.

צפיפות: דק עץ כבד עם צפיפות גבוהה. בלחות של 12% משקלו 1,050 ק”ג ל1- מ’
קוב, כאשר טרי משקלו 1,300 ק”ג ל1- מ’ קוב.

את הדק הזה אתם חייבים בגינה שלכם

עם כל כך הרבה יתרונות, אין סיכוי שאתם פשוט יכולים להתעלם מאיפאה. זהו דק כה איכותי ויוקרתי, שפשוט חובה להזמין אותו. כל מי שיכנס אליכם למרפסת או לגינה לא יוכל להתעלם מן מראה היוקרתי והמדהים של הדק.

    רוצים דקים לגינה? השאירו פרטים ומעצב נוף יחזור אליכם

    Made with
    GS ❤
    >