דק במבוק כיף בבית

עד השנים האחרונות, כדי ליהנות מדק בעל מראה כפרי הייתם צריכים לקנות עץ מתאים. אבל כיום, למרות שעדיין ניתן להזמין דק מעץ אורן או דק מעץ איפאה, ישנה גם אפשרות שלישית ולא פחות טובה. אפשר לומר כי הטרנד החם כיום הוא דק במבוק. אנו מזמינים אתכם להכיר ולדעת מה היתרונות ומה המאפיינים של דק מסוג זה.

האם כל במבוק יתאים לייצור דק

במבוק יכול להוות תחליף לעץ לצורך ייצור דקים איכותיים, אך לא כל סוג של במבוק יתאים. קודם כל, אי אפשר להשתמש בבמבוק צעיר מדי. יש סוגים שיתאימו מאוד למחצלות או גדרות, אבל לדק צריך משהו אחר. לקבלת דק במבוק איכותי, נהוג להשתמש בצמח במבוק איכותי במיוחד, שגדל בסביבה הררית ורק לאחר זמן גדילה של מספר שנים.

הפתרון האקולוגי ביותר

דק במבוק דומה מאוד במראהו לעץ. הוא מעניק את התחושה של חומר טבעי, איכותי, נעים למגע ונעים לעין. אך מלבד זאת, מדובר על פתרון אקולוגי ביותר. בעוד שיש צורך בזמן רב ובהשקעה מרובה על מנת לגדל עצים לתעשיית העץ, במבוק הוא משהו אחר. הוא צומח הרבה יותר מהר ומתחדש מהר. אין צורך לכרות יערות ולכן, במבוק צפוי להיות חומר גלם יותר ויותר שימושי.

עד כמה עמיד דק במבוק

אם אתם סבורים שבמבוק הינו חומר לא כל כך עמיד, זה רק בגלל מיתוסים שגויים. מחצלות במבוק פשוטות אינן הדוגמא המתאימה. שימו לב שדק במבוק עובר תהליכים מיוחדים של עיבוד וחיזוק. למעשה, הבמבוק שמשמש לייצור דק עמיד יותר מחלק נכבד מהעצים שמשמשים לאותה מטרה. בניגוד לעצים מסוימים, הוא לא מאבד את הצבע האופייני והחי, כך שאין צורך לתחזק אותו באדיקות כמו קורות מעצים רכים מקובלים.

דק במבוק:

*לא מתחמם, לא מתעוות או נסדק כתוצאה מהשמש.

*במהלך העיבוד לא מוסיפים לו חומרים מזיקים או רעילים. מוצר טבעי איכותי וטוב.

*מתאים גם להתקנה סמויה, מה שמקנה משטח חלק, מרהיב במיוחד.

*ניתן לבחור סוגים שונים של גימור, גוונים וסגנונות.

*עוד סוגי דקים : דק אורן , דק איפאה

דק מבמבוק