דק מבמבוק- הדק הנכון ביותר עבור הגינה שלך

במבוק הינה מילה שנשמעת רבות בהקשרים רבים. כיום, ניתן למצוא בחנויות כלי הבית השונים מוצרי במבוקים רבים, כמו דק במבוק לעיצוב הגינה, כוסות, צלחות, סכו”ם, מפות מבדי במבוק ואף מטליות לניקיון. הבמבוק נחשב לחומר אקולוגי במיוחד, שכן איננו דורש חיתוך של עצים, אלא למעשה נוצר מענפי הבמבוק הגדלים בהרים. ענפי הבמבוק עוברים תהליך על מנת שיותאמו למוצר אליו הם מיועדים, והתוצר הסופי הוא בדרך כלל תוצר איכותי שמחזיק מעמד לאורך זמן.

על כן, מובטח לכם כי דק מבמבוק יהיה מוצר איכותי, שיחזיק זמן לאורך השנים, ולא ידהה בשל נזקי מזג האויר השונים, בקור או בחום, בשמש או בגשם. דק במבוק, בדיוק כמו כל דק אחר, יותאם למידותיכם הנבחרות, כמו גם הצבע והגודל. בתיאום מול היועצים המומחים, תוכלו להזמין דק מושלם מבמבוק עבור הגינה שלכם, כאשר מובטחת לכם הנאה הן מהיופי והן מהתחזוק הפשוט. את הדק מהבמבוק אתה יכול להתקין בגינתך באופן פשוט ביותר, כאשר כל שעליך לעשות הוא לדאוג לעיצוב הדק בהתייעצות עם המומחים שיוודאו שהערכה מגיעה אליך בדיוק בעיצוב שרצית, בצבע שביקשת ובגודל המתאים. על מנת להתקין דק מעץ, תצטרך להצטייד בערכת התקנת דק מבמבוק, שתקל עליך את העבודה. את הערכה תוכל להזמין ישירות מ- א  צ ג’רבי. כמו כן, מומלץ מאוד להצטייד בערכת ניקוי המתאימה לדק מעץ במבוק, על מנת להקפיד על הניקיון באופן המיטבי ביותר, וכן להקפיד כי דק הבמבוק שלכן לא ייהרס מחומרי ניקוי שאינם מתאימים לו.

מתלבטים אם להזמין דק מבמבוק או דק מעץ אחר?

אתם מוזמנים לבחון השוני בעיצובים באתר, או במידת הצורך אף להגיע לבית המפעל על מנת להרגיש במו ידיכם את השוני שבין העצים, וכך להזמין את הדק הטוב ביותר עבורכם. לצורך השלמת העיצוב, דק הבמבוק יכול להיות משולב עם גדר מבמבוק, וכך למעשה הגינה שלכם תהיה מעוצבת באופן מושלם מאותו החומר בדיוק. אם בחרתם דק במבוק לעיצוב הגינה, בחרתם בבחירה הטובה ביותר, המדוייקת, היפה והפרקטית ביותר עבורכם ועבור הגינה שלכם.

רוצים להזמין דק במבוק לגינה?

צרו קשר עם איתנו וקבלו הצעת מחיר משתלמת ישירות מהיבואן