כאשר מזג האוויר מתחמם ונעים לשבת בחוץ, מגיע הזמן לתכנן גינה חדשה. בין אם מדובר על הקמת גינה חדשה מהיסוד ובין אם מדובר בשדרוג גינה קיימת. חברת א. צ. ג’רבי מפנקת אתכם בסדרת מוצרי פרימיום להקמת גינה מרהיבה. דק במבוק מסדרת KING הוא דק במבוק איכותי ועמיד. חברת א. צ. ג’רבי היא החברה היחידה בישראל המשווקת דק במבוק מסדרת KING עם תו תקן ישראלי ללקוחות פרטיים. היום תוכלו ליהנות ממוצר איכותי, יפה ועמיד ועכשיו גם בטיחותי עם תו תקן ישראלי.

מעצבים גינה יפה לקיץ סדרת מוצרי king

יתרונות דק במבוק מסדרת KING

ריצוף גינה ברצפת דק מעניקה תחושה של חמימות ושל יוקרה. רצפת דק לגינה היא הבחירה המובילה בקרב הצרכן הישראלי. בשל המחסור ההולך וגובר בעולם בעצים לכריתה, נמצא פתרון מצוין לריצוף העשוי מדק מבמבוק. דק במבוק הוא דק העשוי מקני במבוק הגדלים במקומות גבוהים בעולם ובטמפרטורה מסוימת. קוטפים אותם כשהם מגיעים לגיל חמש. הבמבוק עובר תהליך עיבוד סינטטי מיוחד עם חומרים נוספים בתהליך מורכב וייחודי. התוצאה המתקבלת היא דק במבוק במראה טבעי, חזק מאוד וסופר איכותי. הוא מתאים מאוד לאקלים הישראלי וניתן להתקינו במרפסות שמש, גינות וסביב בריכות שחייה. הדק מגיע במבחר גדול של טקסטורות, צבעים ועיצובים. יתרונותיו הבולטים הם שמירה על איכות הסביבה, המתמזגות עם הטבע, תחזוקה פשוטה והרכבה קלה ביותר ללא צורך בברגים. חברת א. צ. ג’רבי הוסיפה לו יתרון נוסף והוא דק במבוק מסדרת KING עם תו תקן ישראלי ללקוח הפרטי.

סדרת מוצרי KING לגינה מושלמת

חברת א. צ. ג’רבי מספקת לכם מענה כולל עם מוצרי פרימיום להקמת גינה מושלמת. בין המוצרים שלנו ניתן למצוא: גדרות מעץ, קיט מוכן להתקנת פרגולה באופן עצמאי. בנוסף תוכלו להזמין דק במבוק מסדרת KING עם תו תקן ישראלי ללקוח הפרטי ודשא סינטטי מדגם KING גם הוא עם תו תקן ישראלי ללקוח הפרטי. כל סדרת מוצרי KING שלנו מורכבת ממוצרים איכותיים הניתנים לחיתוך ולהרכבה בהתאמה אישית לפי מידות בהתאם להזמנת הלקוח. אנו מקפידים על שירות מקצועי, איכות חומרי הגלם ואחריות למוצרים אותם אנו מספקים.

לפרטים נוספים והזמנות מלאו פרטים