דק במבוק

דק במבוק

דק במבוק איכותי ויוקרתי לשימוש חיצוני בגינה ובחצר. דק במבוק עשוי מגבעולי צמח הבמבוק אשר גדלו בהרים בלבד. רק במבוק שגדל באזורים הרריים מפתח עמידות מספקת המתאימה לאורח החיים המודרני. תהליך היצור של דק במבוק נעשה מגבעולי במבוק בני 5 שנים אשר גודלו בגידול אקולוגי בהרים. גבעולי הבמבוק עוברים תהליך טרמו-מכני המעניק לבמבוק חוזק, עמידות וזוהר טבעי.

דק במבוק וגדרות במבוק

העולם עובר שינוי בעקבות המחסור בעצים לכריתה. בחיפוש אחר אלטרנטיבות ראויות, בוצע תהליך של מחקר ופיתוח במשך עשרות שנים על מנת להגיע לתוצאות טובות. היתרון הגדול במוצר דק במבוק ובגדרות במבוק הוא ההתקנה הפשוטה והקלה. נוסף על כך, דק במבוק הנו בעל מראה יוקרתי ומקרין חום וזוהר טבעיים. הוא חזק ועמיד יותר מעץ, מנטרל CO2 וצבעו אינו מאפיר עם הזמן. ניתן להרכבה בחיבור נסתר ופשוט ללא ברגים ובעל מראה אחיד. דק במבוק הנו בעל עמידות גבוהה לשינויי מזג האוויר, אינו מושפע מקרינת השמש ושומר על צבעו.

חדש – דק במבוק DECKING מסדרת מוצרי הפרימיום KING עם תו תקן של מכון התקנים הישראלי

סוגי דק במבוק

דק במבוק מגיע במגוון גדול של עיצובים וצבעים. ניתן להתרשם מגלריית הדגמים על ידי לחיצה על התמונה של כל דגם. כל דגם מגיע באורך קורות מיוחד ועם ערכת התקנה. התקנת דק במבוק היא נוחה וקלה עם אביזרי ההתקנה המיוחדים לו. אצלנו בא. צ. ג’רבי ניתן להשיג אביזרים לדק במבוק הן להתקנה והן לתחזוקה שותפת.
לצפייה בפרוייקטים שבוצעו לאחרונה לחצו כאן

דגם BANK STEP

דק במבוק דגם BANK_STEP

דגם ELEGANCE

דק במבוק דגם ELEGANCE

דגם MEGA DECK

דק במבוק דגם MEGA_DECK

דגם PRESTIGE

דק במבוק דגם PRESTIGE

דגם PRIMUS

דק במבוק דגם PRIMUS

דגם SANTOS

דק במבוק דגם SANTOS

דגם SELECT

דק במבוק דגם SELECT

דגם SUPREME

דק במבוק דגם SUPREME

רוצים את גינת החלומות? השאירו פרטים ומעצב נוף יחזור אליכם

Made with
GS ❤