דשא סינטטי מהיבואן

רוב האנשים אשר מחפשים מצע לחצר או לגינה שלהם (בין אם מדובר בגינה פרטית ובין אם בחצר של עסק), יבחרו כיום בדשא סינטטי ולא בכדי. דשא סינטטי טומן בחובו שורה ארוכה של יתרונות ובין היתר: העובדה שדשא סינטטי אינו מכיל חומרי הדברה, עלויות האחזקה הנמוכות, העמידות הגבוהה של הדשא הסינטטי מפני פגעי מזג האוויר המשתנים, העובדה שבכוחו של מצע דשא סינטטי למנוע פציעות כתוצאה מנפילות או מספורט וכמובן, חסכון הכספי הנובע מהעובדה שדשא סינטטי אינו צריך השקיה.
כמובן, שבכדי ליהנות בצורה מקסימאלית מכל אותם היתרונות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את אותו דשא סינטטי בקפידה – ויש לא מעט אפשרויות לבחירה.

איך לבחור דשא סינטטי?
בכדי לבחור את הדשא הסינטטי המתאים, חשוב לשים דגש על שורה ארוכה של פרמטרים ובין היתר: צפיפות התפרים – ככל שהצפיפות הינה גבוהה יותר, כך הנראות של הדשא תהיה דומה יותר לזו של הדשא הטבעי. גובה הסיבים – זאת כבר עניין של העדפה ניתן למצוא דשא סינטטי קצר ומהצד השני, יש גם דשא סינטטי ארוך (בסביבות 42 מ”מ ואפילו יותר מכך), יצרן – יש לבדוק מי היצרן אשר עומד מאחורי הדשא הסינטטי ולוודא שמדובר ביצרן אמין ומקצועי.
פרמטר נוסף עליו כדאי לשים דגש בעת בחירת הדשא, נוגע לנושא האחריות – כדאי לוודא שמדובר באחריות ארוכת טווח כמו כן, מומלץ לברר מה צריך לעשות במידה ומבקשים לממש את האחריות.
בכל מקרה, בהליך בחירת הדשא, ההמלצה היא להתעמק במפרט הטכני ובתכונות השונות, במטרה לבצע את הבחירה המיטבית.

קבלת ההחלטה הנכונה
דשא סינטטי איכותי, יכול לשרת את בעליו לאורך תקופת זמן ארוכה – כזכור, לדשא מסוג זה, עמידות גבוהה מפני כל פגעי מזג האוויר ולגורמים נוספים אשר יכולים להסב לו הרס.
כמובן, שמי שמתקשה להבין את התכונות השונות ואיך מומלץ לקבל את ההחלטה – יוכל להיוועץ עם נציג מקצועי מטעם החברה ממנה הוא יזמין את הדשא הסינטטי. לאחר שהוא יציג את מלוא הדרישות והציפיות שלו, הנציג יוכל להכווין אותו אל הסוגים הרלוונטיים.