שאלות נפוצות לגבי רכישת דשא סינטטי לעיצוב הגינה בבית או לעסק

בא.צ. ג’רבי, אנו נתקלים לא פעם בשאלות אודות קניית דשא סינטטי לעיצוב הגינה. יש לקוחות פרטיים אשר תוהים האם כדאי לקנות דשא טבעי או סינטטי לגינת הבית ולקוחות עסקיים אשר שוקלים להתקין דשא סינטטי במקומות כמו גני אירועים, מלונות, מסעדות ובנייני משרדים. מכל שאלה אפשר ללמוד ולכן אספנו עבורכם רשימה של 4 שאלות נפוצות.

בא.צ. ג’רבי, אנו נתקלים לא פעם בשאלות אודות קניית דשא סינטטי. יש לקוחות פרטיים אשר תוהים האם כדאי לקנות דשא טבעי או סינטטי לגינת הבית ולקוחות עסקיים אשר שוקלים להתקין דשא סינטטי במקומות כמו גני אירועים, מלונות, מסעדות ובנייני משרדים. מכל שאלה אפשר ללמוד ולכן אספנו עבורכם רשימה של 4 שאלות נפוצות.

מה היתרונות של דשא סינטטי על דשא טבעי?

לדשא סינטטי יש 3 יתרונות מובהקים על פני דשא טבעי. ראשית, לא צריך לשתול ולחכות לצמיחת הסיבים, אלא אפשר ליהנות מהמראה הירוק מיד לאחר ההתקנה. שנית, הדשא אינו מצריך תחזוקה מורכבת וטיפול נגד מכרסמים וגורמים מזיקים אחרים שיכולים לפגוע במראה הדשא וצפיפותו. היתרון השלישי הוא שאין צורך בהשקיה וכך מונעים בזבוז מים וחוסכים בחשבון החודשי.

מה לגבי המראה של דשא סינטטי?

בשנים האחרונות חלה התקדמות משמעותית בתחום ייצור דשא סינטטי לעיצוב הגינה וכיום כמעט אי אפשר להבחין בינו לבין דשא טבעי, במבט מרחוק. אצלנו תוכלו לבחור בין דגמים שונים של דשא המגיעים בארבעה גוונים, המשתלבים בצורה הרמונית ויפהפייה בכל גינה.

למי מתאים דשא סינטטי?

דשא סינטטי מתאים לבתים פרטיים, מרפסות ודירות גג. כמו כן, במוסדות ועסקים בהם יש חשש לשחיקה גבוהה ובלאי בשל תנועה רבה של אנשים, מומלץ לבחור בדשא סינטטי איכותי ולא בדשא טבעי שיכול להיהרס תוך זמן קצר וייקח זמן לשקם אותו.

This is custom heading element

דשא סינטטי יכול להחזיק מעמד לתקופה ארוכה, אך צריך לדעת היכן לקנות. בחברת א.צ. ג’רבי, אנו משווקים דשא סינטטי לגינה באיכות גבוהה, במבחר דגמים העומדים בדרישות התקן ובעלי עמידות מפני קרני UV. הדשא מגיע עם אחריות למשך 7 שנים ותוכלו לפנות אלינו בכל מקרה של בעיה או שאלה.