דשא סינטטי

דשא סינטטי

א.צ. ג’רבי במבצע דשא סינטטי מטורף

ירוק, עמיד, צפוף ואיכותי… לא טעיתם, אכן מדובר בדשא סינטטי מדגם קינג, רויאל ופלטינום שמוצעים בחברת א.צ. ג’רבי במחירים מטריפים! לדשא הסינטטי שלנו יש אישור תן תקן מעכב בעירה מאת היצרן בסין.

יתרונותיו של דשא סינטטי מחברת א.צ. ג’רבי

א.צ. ג’רבי מעמידה לרשותכם מרבדי דשא סינטטי בעלי סיבים מסולסלים, עמידים וחזקים בצפיפות ויכולת ניקוז גבוהות במיוחד. אנו מציעים לבחירתכם דשא סינטטי בארבעה גוונים – כולם בעלי דרגת עמידות גבוהה מפני קרני UV ומספקים אחריות על המוצר למשך 7 שנים.

אישור תקן מעכב בעירה

דשא סינטטי נכנס חזק לעולם הגינון הפרטי והציבורי והפך ללהיט כבר לפני שנים. הישראלים למדו להעריך ולנצל לזכותם את יתרונותיו על פני דשא טבעי וסוגי חיפוי אחרים (דקים, אבן ועוד). הדשא הסינתטי של א.צ. ג’רבי נאה לעין ויוצר סביבה שנעים לשהות בה, זקוק לתחזוקה מינימאלית, נשמר היטב למשך שנים, אינו זקוק להשקיה ולכן גם חסכוני במים. דשא סינטטי הוא פתרון מושלם לתכנון גינות מעוצבות ומושקעות שאינן דורשות תחזוקה רבה מידי. בגינות שתתכננו תוכלו לשלב אדני רכבת ליצירת מראה מושקע ומעוצב. ניתן לתחום את הגינה באמצעותן וליצור מראה טבעי והרמוני.

דשא סינטטי דגם רויאל

דשא סינטטי דגם רויאל

דשא סינטטי דגם קינג

דשא סינטטי דגם קינג

דשא סינטטי ג'וניור

דשא סינטטי ג'וניור

דשא סינטטי דגם אגם

דשא סינטטי דגם אגם

מעוניינים בדשא סינטטי לגינה? פנו אלינו עוד היום!

דשא סינטטי של א.צ. ג’רבי לכל מטרה

קשה למצוא מקום שדשא סינתטי אינו משתלב בו באורח טבעי ומעשיר את האזור: גינה פרטית או ציבורית, כיכרות ואיי תנועה, אולמות אירועים – התקנתו של דשא מפארת את הסביבה ושוזרת לתוכה יופי וחן טבעי! א.צ. ג’רבי מספקת דשא סינתטי בעל מרקם הנראה טבעי לחלוטין, כך שכבר עכשיו תוכלו להקנות לסביבתכם מראה פסטורלי ויוקרתי במיוחד! על ידי התקנת דשא סינתטי בגינה תיצרו אזור נעים לשהות בו, תוכלו להרגיש את הבריזה הנעימה שבחוץ ולחוש את עצמכם כחלק מהטבע. שילוב של דשא סינטטי באזורים ציבוריים יהפוך את השכונה לירוקה ומזמינה יותר.

דשא סינטטי להתקנה פשוטה

מרבדי הדשא של א.צ. ג’רבי ניתנים להתקנה פשוטה על גבי מגוון סוגי משטחים. תוכלו לבצע את ההתקנה באופן עצמאי או לפנות לגורם מקצועי שיסייע לכם בהתקנת המרבדים של דשא סינתטי.

א.צ. ג’רבי מזמינה אתכם לגלות מהו דשא סינטטי אמיתי באיכות שטרם ידעתם כמותה ובמחירים שעוד לא פגשתם! התקשרו עוד היום ובחרו את הדשא הסינטטי המתאים ביותר לכם 

רוצים דשא סינטטי לגינה? השאירו פרטים ומעצב נוף יחזור אליכם

Made with
GS ❤