כל מי שגר בבית צמוד קרקע או בדירת גן בטח התעסק לא פעם בשאלה איך בונים פרגולה ובשאלות נוספות כמו האם לעשות זאת בעצמנו? האם לשכור חברה לבניית פרגולות? האם זה מסובך? האם כדאי לוותר ולהסתפק בגזיבו מאולתר? אנחנו בא. צ. ג’רבי הגענו כדי לעשות קצת סדר. קודם כל ולפני הכל נגיד שבשום פנים ואופן לא כדאי לוותר על פרגולה. מדובר בחלק שיכול להיות החלק הכי חשוב בבית שלכם, במיוחד אם זכיתם באפשרות לגור בבית צמוד קרקע.  התקנת פרגולה אינה מסובכת ובדר”כ אינה קשורה באישורים או בבירוקרטיה מתישה ולכן ממש אין צורך לוותר עליה. תסמכו עלינו, פרגולה איכותית יכולה בהחלט לשנות לכם את החיים.

איך בונים פרגולה ?

אז אחרי ששוכנעתם שפרגולה יכולה להפוך את הגינה שלכם לגינה מהחלומות אתם וודאי רוצים לדעת איך בונים פרגולה. יש לנו את התשובה לשאלה הזו: פונים למומחים של א.צג’רבי כמובן. אנחנו נקפיד על תכנון ועיצוב מוקפדים ועל שימוש בעצים מובחרים במיוחד. פרגולות מעץ הן המומחיות והאהבה הגדולה שלנו ונשמח לעזור גם לכם לשדרג את הגינה. תוכלו לרכוש אצלנו קיט מיוחד לפרגולות עשה זאת בעצמך ולבנות את הפרגולה בעצמכם תוך שימוש בעצים ובאביזרים האיכותיים שלנו.

איך בונים פרגולה

בחירת עצים לפרגולה

אחרי שהחלטתם באיזה דרך תבנו את הפרגולה שלכם, עליכם יהיה לבחור את העצים בהם תשתמשו. סוגי העצים לבניית פרגולה הם רבים ומגוונים והבחירה יכולה להיות מעט מורכבת. אחת מהאפשרויות היותר פופולאריות בקרב אנשים שעוסקים בשאלה איך בונים פרגולה היא בחירה בעץ גושני. מדובר בעץ איכותי וחזק שמתאים במיוחד לבניית פרגולות. בנוסף לחוזק שלו, העץ נחשב ליפה ואסתטי ולכן הוא מועדף במיוחד לשימוש בפרגולות. במחסן העצים של א. צ. ג’רבי תמצאו את כל סוגי העצים המשמשים לבניית פרגולה ואנו נעזור לכם לבצע את הבחירה המתאימה ביותר עבורכם.

איך בונים פרגולה
איך בונים פרגולה

בחירת קירוי לפרגולה

אחרי שבחרתם את סוג העצים תצטרכו לעסוק בשאלת הקירוי לפרגולה. אפשרויות הקירוי הן רבות ולכל אחת יש את היתרונות שלה. תוכלו לבחור בקירוי סנטף שמהווה איטום טוב מגשם וגם חסימה מצוינת משמש. אפשרות אחרת היא בחירה בעצים שיהוו את גג הפרגולה או בבמבוק איכותי. אנחנו בא. צ. ג’רבי עוסקים כבר שנים רבות בתחום של פרגולות ומוצרי עץ נוספים ואנחנו יודעים את התשובה לשאלה איך בונים פרגולה. מוזמנים אלינו ואנו מבטיחים לחלוק אתכם באהבה את כל מה שאנחנו יודעים, העיקר שתהיה לכם פרגולה מהחלומות.