אמנם בחוץ יורד גשם, אך אין זה אומר שאתם לא יכולים ליהנות מהגינה, שבה השקעתם כ”כ הרבה. באמצעות פרגולה וסנטף לפרגולה ניתן לשהות בגינה גם כאשר הגשם אינו מרפה. במאמר הבא נדון על דרכים להתקנת פרגולה ועל היתרונות של סנטף לפרגולה.

פרגולות הן התכשיט של הגינה, הן גם נראות מעולה ומשתלבות באופן מושלם עם המראה הכללי של הגינה וגם מספקות הצללה.

הכירו את הסנטף

ללא כל ספק פרגולה היא האקססוריז הכי יוקרתי בגינה וכבודה במקומה מונח, אך ללא אביזר אחד נוסף ששמו סנטף, הפרגולה לא יכולה להעניק ממיטבה באופן מקסימאלי. הסנטף מעניק כיסוי לפרגולה באופן מושלם.

מהו סנטף אתם שואלים את עצמיכם? ובכן, סנטף הוא בעצם לוח גלי, החומר מימנו הסנטף עשוי הוא פלסטיק, סנטף מאפשר לפרגולה לעמוד בכל תנאי מזג האוויר, בכל העונות חורף וקיץ. בחודשי החורף סנטף חוסם את מי הגשמים ובחודשי החורף את קרני השמש היוקדת ומאפשר לשוהים בפרגולה לשבת בה בהנאה. סנטף אינו שביר, משקלו קל מאוד ולכן מאוד נוח להרכיב אותו. ניתן להשיג את הסנטף במגוון צבעים ולכן הוא גם פריט עיצובי שמשדרג את המראה של הפרגולה. סנטף נחשב כאביזר שמעניק לפרגולה תוחלת חיים ארוכה בהרבה יותר.

דרכים להתקנת פרגולה

על מנת לבצע התקנת פרגולה בגינה או במרפסת ישנן מספר דרכים:

האפשרות הראשונה היא לבצע את התקנת הפרגולות בעזרת חברה מקצועית והאפשרות השניה היא לבצע התקנה באופן עצמאי. אם החלטתם לבצע את העבודה באמצעות חברה, יש לקחת בחשבון את אמינות החברה, ניסיון, ותק וכמו כן גם קבלת המלצות לא יזיקו. בא.צ. ג’רבי מגשימים חלומות מעץ תקבלו פרגולה ישירות מהיבואן לצרכן, עם עצים שאתם בוחרים, חתוכים ומוכנים להתקנה וכמובן שבסוף העבודה הגינה שלכם תישאר בדיוק כפי שהייתה בהתחלה, נקיה ואסתטית, לעומת זאת אם החלטתם לבצע את ההתקנה באופן עצמאי קחו בחשבון לקיחת מידות מדויקות, הובלת החומרים באופן עצמאי עם כלי רכב מתאים, התקנת הפרגולה באמצעות כלים מתאימים לעבודה וכמובן שתוכלו לרכוש את העצים ממחסן העצים של א.צ. ג’רבי.

לאחר שקראתם מספר עובדות מענינות על החיבור בין פרגולה לסנטף

חייגו לא.צ. ג’רבי מגשימים חלומות מעץ 

מושב זיתן השלושה  34 ליד אזור תעשייה צפוני לוד (נמל תעופה בן גוריון)