מה הן פרגולות

פרגולות הן סככות איכותיות במיוחד, שמטרתן היא לעצב את הגינה ולשמור על הצללה בעונת הקיץ, רצוי מאוד לצרף על גבי גג הפרגולה סנטף, שמטרתו למנוע את חדירת קרני ה UV של השמש ומניעת חדירה של מי גשמים בעונת החורף. בזכות הפרגולות ניתן לשבת בהנאה גדולה במרפסת וכמו כן לעצב את הגינה בסגנון שאתם אוהבים, בהתאם לעיצוב הכללי של הגינה, יחד עם צירוף של דקים, דשא סינטטי, עצים, פרחים,  חלוקי נחל ועוד. במאמר הבא נתייחס לכל היתרונות של פרגולות בגינה, מוזמנים להמשיך לגלול למטה ולקרוא.

היתרונות של פרגולות בגינה

המבצע בתמונה תקף לחודש אוגוסט 2019 בלבד למעט אם החברה החליטה אחרת

כל היתרונות של פרגולות בגינה

כפי שאמרנו בפסקה הראשונה, פרגולות לגינה מהוות אלמנט עיצובי מקסים, במיוחד פרגולות מעץ, שהן הנפוצות ביותר בתחום, לפני ההתקנה תוכלו לבחור את סוג העץ המתאים לפרגולה אצלכם בגינה ובכך ליצור את העיצוב המתאים לכם. פרגולה היא כלי הצללה מושלם לא רק לגינות פרטיות, אלא גם בגנים ציבוריים, עסקים, חופי ים וכל מתחם שיש בו צורך בהצללה קבועה, עמידה ואיכותית. בעת עונת הקיץ נורא חם ולכן היתרון הגדול של הפרגולה הוא שניתן להתקין על גביה מאוורר תקרה, שיאפשר לכם לשבת תחתיה בהנאה רבה, אף על פי שגם הסנטף, אשר חוסם את קרני השמש, מאפשר לשבת בפרגולה בקיץ בהנאה ומוריד מתחושת החום הכבדה.

את הפרגולה ניתן להתאים בהתאם למידות השטח שיש ברשותכם וליצור עיצוב שמשתלב בצורה אינטגרלית עם עיצוב הגינה או כל שטח אחר.

למה משתלם לרכוש פרגולה מא.צ. ג'רבי?

לאחר שדיברנו על היתרונות של פרגולות בגינה, עכשיו נספר לכם על היתרונות של רכישת פרגולה לגינה מאתנו. כאשר אתם מבצעים רכישה של פרגולה מהיבואן א.צ. ג’רבי אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאתם בידיים טובות. אנחנו מייבאים את העצים שלנו ולכן המחירים שלנו הם מחירי יבואן ללא פערי תיווך, בנוסף לכך הבחירה של העצים היא מותאמת לצרכן הישראלי. כל העצים לפני ההתקנה עוברים תהליך הכנה של: ליטוש, צביעה, מריחת לכה, חיתוך לפי מידה ולכן כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבצע התקנה נקיה ומסודרת או להשתמש בשירותי ההתקנות שלנו וליהנות מפרגולה מושלמת.

רוצים ליהנות מפרגולה חדשה בגינה?  הגעתם אל המקום המושלם עבורכם!

קחו מידות, צרו אתנו קשר וקבלו הצעת מחיר משתלמת ישירות מהיבואן