מזמן עברו הימים שבהם שמשייה גדולה נחשבה לאמצעי הצללה מוצלח. כיום, עיצוב הבית לא מסתיים כשיוצאים למרפסת או לחצר. היתרונות של פרגולות מעץ הם רבים, פרגולות מעץ מעניקות את היופי המרשים, של אלמנט מעוצב שגם מעניק שפע של הצללה, ללא פשרות. מלבד זאת, פרגולה מעץ מבטיחה עוד המון יתרונות.

 היתרונות של פרגולות מעץ האסתטיות הטבעית מעוצבת במיוחד

עץ טבעי הולך ותופס מקום ראוי באדריכלות המודרנית. משתמשים בו לחיפויי קירות ולהתקנת ארונות איכות. לכן, גם כשרוצים לשדרג את הבית עם פרגולה מתוקתקת, האסתטיקה של העץ נמצאת במקום הראשון. מרבית האנשים יעדיפו פתרון כזה על פני שימוש בחומרים “קרים” כמו אלומיניום.

היתרונות של פרגולות מעץ

עמידות גבוהה על בסיס עצים משובחים

הן אומנם יפות מאוד ואסתטיות, אך זה לא היה מספיק אם פרגולות מעץ לא היו גם מאוד מאוד יציבות. על מנת שהפרגולה תהיה יציבה די הצורך, בזמן ההקמה יש לדאוג לתשתית טובה. מעבר לכך, חשוב לבחור אך ורק את העצים המשובחים, שמתאימים לעמידות בתנאי חוץ. לדוגמא, עצים רכים אמנם זולים יחסית, אך הם פחות עמידים ולכן כדאי לשלב פתרונות נוספים. לדוגמא – עצים גושניים.

לבעלי ידיים טובות, פרגולות מעץ להרכבה עצמית

אם אתם מאלה שאוהבים לחסוך וגם יש לכם יכולת הרכבה בעזרת כלי עבודה נפוצים, פרגולה מעץ תתאים לכם באופן מיוחד. ניתן להזמין קיט, כלומר ערכה ייעודית לבניית פרגולת עץ. לצורך כך ניתן להשתמש למשל בעץ נפוץ כגון אורן, שמשקלו קל יחסית. אם תקפידו לצבוע מעת לעת את הפרגולה באמצעות צבע לעץ, היא תישמר לאורך הרבה מאוד זמן. היתרון הנוסף הוא שמקבלים תוצאה מקצועית עם חיסכון עצום בכסף.

שדרוג מרהיב, ללא צורך ברישיון

פרגולה מעץ יכולה לשדרג את בית הקפה שלכם, המסעדה, את מרפסת הבית, את החצר המושקעת (ליד המנגל או במדשאה הפרטית שלכם). והיתרון הוא שכיום, אפילו לא צריך היתר בניה או רישיון בניה. מפני שעץ נחשב לאחד מחומרי הבניה הקלים, לא נעשה שימוש בקירות בלוקים או יציקות מסיביות, אפשר להקים פרגולה מהר מאוד. וכחומר בניה קל, מתאפשר להזמין פרגולה או לבנות אותה לבד מעץ שהזמנתם, בלי שום בירוקרטיה וללא שום סיבוכים.

במחסן העצים של א.צ. ג’רבי תוכלו למצוא קיטים מוכנים להתקנת פרגולת עץ מושלמת. צרו קשר ונשמח לסייע!