רצפות דק וגדרות העשויות מדק הן בעלות מראה קסום וייחודי. ישנה תחושה של חמימות בעיצוב פנים ובעיצוב גינה עם אלמנטים מעץ. סוגי דק מעץ טבעי כגון: דק איפאה או דק אורן הם בעלי יתרונות מיוחדים לעץ טבעי. דק סינטטי כגון דק במבוק גם הוא בעל יתרונות גדולים בעיצוב, בתחזוקה ובעיקר בהיבט של איכות הסביבה. התקנת דק במבוק היא פשוטה וייחודית, ללא ברגים כלל, מה שהופך אותה לבטוחה יותר.

גדר דק במבוק מדגם REF14_DELUXE, coffee

כיצד התקנת דק במבוק עוזרת לשמור על הסביבה?

כיבואן העצים הגדול ביותר במדינה, אנו נוכחים לגלות כי נרשמת מגמה של מחסור בעצים לכריתה. העץ מהווה חומר גלם עיקרי לבנייה וככל שהעולם מתפתח, ישנה דרישה גוברת לעצים. אנשים האוהבים את המראה של העץ בבית או במרפסת יעדיפו להתקין דק איפאה איכותי בעל מראה ייחודי ויפה. מי שליבו עם הסביבה יחפש פתרונות ותחליפים ראויים.
הרעיון של יצור דק במבוק נולד בדיוק מהסיבה של המחסור בעצים לכריתה. לאחר שנים של ניסיונות ובדיקות בתנאים מחמירים, הצליחו להגיע לנוסחה המוצלחת של ייצור דק מבמבוק ומחומרים סינתטיים. דק במבוק מיוצר מבמבוקים הגדלים בהרים בתנאי אקלים מסוימים, אשר נקטפים כעבור חמש שנים ובגודל מסוים. הדק עובר תהליך של עיבוד אשר הופך אותו לסופר איכותי ונוח לעבודה. התקנת דק במבוק נעשית בשיטה של הרכבה עצמית על פרופילים, ללא ברגים, מה שהופך אותה לקלה ובטיחותית.

דק במבוק מתאים לגדרות ולרצפה

האיכות הגבוהה של הדק הסינטטי מסוג במבוק מאפשרת התקנה שלו מחוץ לבית. דק במבוק מתאים להתקנה לרצפת הגינה והמרפסת וכן גם להתקנת גדרות. ישנו מגוון רחב של צבעים וטקסטורות שונות של דק במבוק המתאימים לעיצוב לפי ראות עיניכם. בנוסף, אנו מייבאים את המוצר המופלא הזה בייבוא בלעדי מחברת GS מגרמניה, הידועה באיכות מוצריה. דק במבוק מצריך תחזוקה קלה ומעטה. הוא מתאים מאוד למזג האוויר הישראלי. שמש חזקה, חום ולחות אינם פוגעים בעמידותו. התקנת דק במבוק מתאימה מאוד במרפסות שמש, מרפסות גג וגינות פרטיות. הדק הסינטטי מתאים להתקנה כגדרות המקיפות את הבית ובקרבת בריכות מים. מוזמנים להתרשם מדק במבוק איכותי ועמיד באולם התצוגה שלנו, משק 34 מושב זיתן.

דק במבוק הוא דק הנחשב לחזק מאוד והוא עשוי משבבי במבוק דחוסים.  יתרונות נוספים אשר מאפיינים את דק הבמבוק בהשוואה לדקים מסוגים אחרים הם עמידות גבוהה מפני בלאי ומפני פגיע מזג האוויר, נראות אסטטית מרשימה (דק במבוק יכול להגיע במגוון רחב של גוונים וטקסטורות לבחירה), נוחות העבודה, והעובדה שהוא שומר על מראהו ההתחלתי לאורך שנים רבות.
עבור מי ששם דגש על אקולוגיה והסביבה, חשוב לציין כי בחירה בדק במבוק היא גם בחירה אקולוגית, זאת מכיוון ששיח הבמבוק משקם את עצמו בצורה מהירה – חודשים בודדים לאחר הגזימה השיח כבר חוזר למה שהוא היה.

השימושים השונים של דק במבוק
אחרי שמבינים את המאפיינים ומכירים את היתרונות הרבים אשר מאפיינים את דק הבמבוק בהשוואה לסוגי דקים אחרים, מגיע גם הרגע להבין את השימושים השונים של דק זה.
ובכן, דק במבוק, יכול להוות כבחירה האופטימאלית עבור כל מי שתר אחר דק לבריכה – וזאת בזכות תכונות כמו עמידות גבוהה בפני מים והעובדה שהוא אינו סופג חום.
שימושים נוספים לדק במבוק הוא לשבילים, לרחבות ציבוריות ולמעשה לכל סיבה אחרת בגינה עולה הצורך במשטח חוץ איכותי ומרשים. .
כאן חשוב להדגיש שלא משנה מהי הסיבה בגינה בוחרים לעשות שימוש בדק במבוק, בכדי ליהנות ממשטחי במבוק באיכות בלתי מתפשרת, הבמבוק עובר תהליכים שונים כמו: טיפול בחום לפני ההתקנה ומריחת חומר איטום לאחריה – בכוחו של חומר איטום זה לספק לבמבוק שכבת הגנה נוספת.

בחירת החברה המתאימה
כאמור, דק במבוק טומן בחובו שורה ארוכה של יתרונות ולכן, בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים בו עבור מגוון רחב של סוגי משטחים ומטרות.
יחד עם זאת, חשוב להדגיש שבכדי ליהנות מכל היתרונות הטמונים בדק במבוק, חשוב לבחור בתבונה את החברה אשר תספק את הדק – ולוודא שמדובר בחברה מקצועית, מנוסה ובעלת מוניטין.
מעבר לכך, כדאי לשים דגש גם על טיב ההתקנה, מכיוון שגם לנושא זה תהיה השפעה לא קטנה על הנראות, האיכות והעמידות של דק הבמבוק.

אז כל מה שנשאר לכם זה לבוא לא.צ. ג’רבי ולקבל את הדק הטוב בעולם תוצרת GS גרמניה