רצפות דק וגדרות העשויות מדק הן בעלות מראה קסום וייחודי. ישנה תחושה של חמימות בעיצוב פנים ובעיצוב גינה עם אלמנטים מעץ. סוגי דק מעץ טבעי כגון: דק איפאה או דק אורן הם בעלי יתרונות מיוחדים לעץ טבעי. דק סינטטי כגון דק במבוק גם הוא בעל יתרונות גדולים בעיצוב, בתחזוקה ובעיקר בהיבט של איכות הסביבה. התקנת דק במבוק היא פשוטה וייחודית, ללא ברגים כלל, מה שהופך אותה לבטוחה יותר.

גדר דק במבוק מדגם REF14_DELUXE, coffee

התקנת דק במבוק לשמירה על הסביבה 

כיבואן העצים הגדול ביותר במדינה, אנו נוכחים לגלות כי נרשמת מגמה של מחסור בעצים לכריתה. העץ מהווה חומר גלם עיקרי לבנייה וככל שהעולם מתפתח, ישנה דרישה גוברת לעצים. אנשים האוהבים את המראה של העץ בבית או במרפסת יעדיפו להתקין דק איפאה איכותי בעל מראה ייחודי ויפה. מי שליבו עם הסביבה יחפש פתרונות ותחליפים ראויים.
הרעיון של יצור דק במבוק נולד בדיוק מהסיבה של המחסור בעצים לכריתה. לאחר שנים של ניסיונות ובדיקות בתנאים מחמירים, הצליחו להגיע לנוסחה המוצלחת של ייצור דק מבמבוק ומחומרים סינתטיים. דק במבוק מיוצר מבמבוקים הגדלים בהרים בתנאי אקלים מסוימים, אשר נקטפים כעבור חמש שנים ובגודל מסוים. הדק עובר תהליך של עיבוד אשר הופך אותו לסופר איכותי ונוח לעבודה. התקנת דק במבוק נעשית בשיטה של הרכבה עצמית על פרופילים, ללא ברגים, מה שהופך אותה לקלה ובטיחותית.

דק במבוק מתאים לגדרות ולרצפה

האיכות הגבוהה של הדק הסינטטי מסוג במבוק מאפשרת התקנה שלו מחוץ לבית. דק במבוק מתאים להתקנה לרצפת הגינה והמרפסת וכן גם להתקנת גדרות. ישנו מגוון רחב של צבעים וטקסטורות שונות של דק במבוק המתאימים לעיצוב לפי ראות עיניכם. בנוסף, אנו מייבאים את המוצר המופלא הזה בייבוא בלעדי מחברת GS מגרמניה, הידועה באיכות מוצריה. דק במבוק מצריך תחזוקה קלה ומעטה. הוא מתאים מאוד למזג האוויר הישראלי. שמש חזקה, חום ולחות אינם פוגעים בעמידותו. התקנת דק במבוק מתאימה מאוד במרפסות שמש, מרפסות גג וגינות פרטיות. הדק הסינטטי מתאים להתקנה כגדרות המקיפות את הבית ובקרבת בריכות מים. מוזמנים להתרשם מדק במבוק איכותי ועמיד באולם התצוגה שלנו, משק 34 מושב זיתן.