בשנים האחרונות נוצר הצורך למציאת תחליפים לעץ טבעי בעיצוב רצפת דק, גדרות עץ אדניות עץ וכדומה. בשל המחסור ההולך וגובר בעצים לכריתה, חשבו טובי המוחות על תחליף ראוי ומעולה לעיצוב פנים ולעיצוב חוץ ללא עץ טבעי. הפתרון הטוב ביותר הוא דק סינטטי המוכר יותר בשם דק במבוק או במבוק דק. התקנת דק סינטטי מאפשרת לכל אחד ליהנות מהתקנה מהירה ובטוחה וליהנות מדק סינטטי עוד היום.

התקנת דק סינטטי 1
דק במבוק התקנת דק סינטטי
התקנת דק סינטטי 2

התקנת דק סינטטי בגינה ובמרפסת

דק סינטטי הוא למעשה דק המיוצר מבמבוק טבעי בתוספת חומרים סינתטיים באמצעות טכנולוגיה פורצת דרך.

טכנולוגיה חדשנית ההופכת קני במבוק טבעיים הגדלים בהרים בטמפרטורה ייחודית, המגיעים לגיל של 5 שנים, לקורות דק סינטטי ממנו ניתן להרכיב רצפת דק, גדרות עץ, אדניות ועוד. התקנת דק סינטטי היא פשוטה וקלה ביותר.

קורות הדק הסינטטי מותקנים בהלבשה זו לצד זו ואין צורך כלל בברגים. הדק הוא סופר איכותי ועמיד לאורך שנים. דק סינטטי המכונה דק במבוק הוא אחד החידושים הטכנולוגים הנפלאים של ימינו בתחום עיצוב הבית.

מתאים מאוד לשוחרי איכות הסביבה ולאלה המעוניינים להפחית את רמת התחזוקה ואת התדירות בהשוואה לתחזוקת העץ הטבעי. הדק הסינטטי מתאים מאוד להתקנה בגינה, במרפסת הבית, במרפסות גג ובקרבת בריכות שחייה.

התקנת דק סינטטי טובה ויעילה

ראשית, מומלץ לבחור את סוג הדק הרצוי. ניתן להתרשם ממבחר גדול של סוגי דק במבוק באולם התצוגה של א. צ. ג’רבי. לנוחיותכם, דק סינטטי במגוון גדול של צבעים, טקסטורות שונות ואורכים. צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת הדק המתאים בדיוק לטעמכם האישי. מעבר לסרטון שהוצג מעל המתאר התקנת דק סינטטי טובה ובטוחה, אנו נשמח לתת לכם הדרכה כיצד להתקין דק במבוק אצלכם בבית והסבר על השימושים השונים שלו לגינה. בנוסף, נדאג לספק עבורכם את הדק הסינטטי בדיוק במידות הרצויות ולשלוח בעל מקצוע שיתקין אותו עבורכם. לכם נותר רק ליהנות מהיתרונות של הדק הסינטטי ומגינה או מרפסת כיפית ומרהיבה.

בואו לפגוש אותנו באולם התצוגה המרהיב שלנו
מושב זיתן, משק 34
פתוח גם בימי שישי בשעות 13:00-9:00