עיצוב פנים של בית הוא אחד התחומים היצירתיים ביותר שיש. השפעתו נכרת באופן מידי על ההתנהלות היום יומית של בני הבית. ההשפעה באה לידי ביטוי בהרגשה הטובה שהעיצוב משרה על בני הבית, בשימוש בריהוט ובמראה הכללי. עיצוב פנים מביא לידי ביטוי את כשרונו של המעצב בהבנה של הלקוח שלו. חומרי הגלם בהם עושים שימוש בעיצוב הבית כוללים לרוב עצים מסוגים שונים. חיפוי קירות פנים הוא אחת הדרכים המקובלות ביותר בעיצוב בכלל, וחיפוי קירות מעץ בפרט.

חיפוי קירות פנים מעץ

חיפוי קירות פנים מעץ

העץ, כחומר גלם, נותן תחושה של חמימות ויוקרה. חיפוי קירות פנים מעץ יכול לשדרג בצורה משמעותית את הנראות בבית. ניתן לחפות קיר אחד בבית בחלל מרכזי כגון סלון. אפשר לקחת חדר אחד בבית ולחפות את כל קירותיו. עיצוב פנים באמצעות חיפוי קירות מעץ משנה ויזואלית את פני החלל. זו אחת הדרכים הנפלאות להכניס מראה חמים ולבבי לבית. לחיפוי קיר מעץ יתרונות רבים. העץ שומר על הקיר מפני לכלוך, ניתן להוסיף עליו אלמנטים עיצוביים, לחתוך אותו בצורות שונות ולהתאים אותו עם חפצים שונים. בנוסף, קיר עם חיפוי מעץ משתלב נהדר עם ריהוט מעץ מלא, מסגרות מעץ לתמונות ולמראות, וכן עם רצפת עץ. רצפה מדק או מפרקט משדרגת את החוויה של השימוש בעץ בתוך הבית.

מגשימים חלומות מעץ

במחסן העצים של א. צ. ג’רבי תוכלו למצוא מבחר עצום של סוגי עץ שונים לכל מטרה. דקים לעיצוב רצפת עץ לבית ולגינה, גדרות עץ, פרגולות משולבות עץ וחומרי גלם נוספים, פרקטים לבית ועוד. במנסרת החלומות שלנו, אנו מעצבים ומייצרים ריהוט מעץ טבעי לבית ולגינה. השילוב של עץ טבעי בעיצוב פנים ובעיצוב חוץ, מחדד את הקשר הסביבתי שלנו. אנשים המשתמשים בעץ טבעי כחומר גלם בעיצוב הבית משדרים ייחודיות ומקוריות. חיבור לטבע ולאמא אדמה בא לידי ביטוי היטב במראה העץ. חיפוי קיר מעץ, רצפת פרקט, ריהוט מעץ גושני, שולחן אוכל או שולחן קפה, כל אלה מעניקים לבית תחושה של חמימות ומראה כפרי וייחודי. היום קל יותר מתמיד לעצב את הבית עם א. צ. ג’רבי מגשימים חלומות מעץ.