התקופה האחרונה, אינה וודאית בכלל. בכל רגע נתון “חוקי המשחק” משתנים, פעם אנחנו יכולים לצאת ולחיות את חיינו ורגע אחר כך אנו נאלצים להסגר בבתים. הקורונה שבשה לכולנו את שגרת החיים, אך בלית ברירה אנו מתמודדים. אז..כאשר נמצאים כל כך הרבה שעות בבית ובקושי יוצאים, מה כבר אפשר לעשות כדי לשמור על שפיות ולנצל את הזמן לדברים חיוביים?  קבלו מספר טיפים לפעילויות DIY בקורונה, פעילויות שניתן לעשות לבד וגם עם המשפחה:

✅בניית פרגולה בגינה\מרפסת- כבר כמה שנים אתם מדברים על כך שאתם רוצים פרגולה בגינה, אבל אף אחד מכם לא הרים את הכפפה על מנת שזה יקרה? אז הנה, עכשיו אין לכם תירוצים ויש לכם את כל הזמן שבעולם כדי לעשות זאת. אתם יכולים לקחת מידות, לבחור את סוג העץ ולגשת אל מחסן העצים של א.צ. ג’רבי, בו תקבלו הצעת מחיר משתלמת ישירות מהיבואן ותצאו עם ערכה להרכבת פרגולות מוכנה, עם כל הפרזול הנחוץ להתקנה פשוטה.

טיפים לפעילויות DIY בקורונה✅צבעו את הבית- הקירות מתקלפים? הילדים לא חסכו בטושים על גבי הקירות? נצלו את הזמן כדי לצבוע את הקירות! כי אם אתם כבר בבית, לפחות תיהנו ממנו כמה שאפשר.

✅תליית תמונות- יש לכם תמונות שסגורות בארון כבר כמה שנים טובות כי התעצלתם עד עכשיו לקדוח חורים בקירות? עכשיו אין לכם תירוצים, יש את כל הזמן שבעולם!

✅התקנת דק בגינה- נמאס לכם מהריצוף שיש לכם בגינה? הדשא כבר ממזמן הפסיק לצמוח והזנחתם לאחרונה את הגינה? עכשיו יש לכם את הזמן לבנות דק יוקרתי, שיהפוך את הגינה שלכם ליפה פי מיליון. במחסן עצים של א.צ. ג’רבי תוכלו לקבל ערכה מוכנה בדיוק לפי הצרכים שלכם לבניית דק מושלם לגינה.

✅בניית ריהוט עץ- יש לכם יד טובה בנגרות? מצוין! אז עכשיו, זהו הזמן ליצור ריהוט מעץ בהתאמה אישית עבורכם. רכשו פלטות עץ חתוכות ומוכנות להתקנה ממחסן העצים של א.צ. ג’רבי וצאו לדרך! תוכלו לשתף במלאכה את המשפחה ויחד לעשות פעילות משפחתית מגבשת, שלבסוף תיצור לכם תוצר שימושי, איכותי ומהמם לעיצוב הבית\הגינה.

✅בניית אדניות לגינה- רוצים להוסיף לגינה טאץ’ עיצובי מושלם? בנו אדניות עץ לגינה, בהן תוכלו להוסיף פרחים ומגוון צמחים.

אלו הם טיפים לפעילויות DIY בקורונה שלנו עבורכם! אם כרגע אתם לא עובדים ונמצאים בחל”ת\נמנעים כמה שיותר לצאת מהבית\נמצאים בבידוד, נצלו את הזמן כדי לעשות משהו טוב.

מחסן העצים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק עבורכם את העצים הטובים ביותר, שישרתו כל מטרה אותה תרצו להגשים. בנוסף לכך, תוכלו להשיג אצלנו גלילי דשא סינטטי איכותיים עם תו תקן ישירות מהיבואן. מוזמנים להגיע למושב זיתן משק 34 או לחייג 073-7820726.  אנו פועלים בהתאם להנחיות התו הסגול ודואגים לכך שכל לקוחותינו יהיו מוגנים, אנא הגיעו עם מסכה.