כיסוי פלסטיק לפרגולה

בעלי בתים פרטיים מעדיפים לבנות פרגולות בגינות. פרגולות הפכו מזמן לפריט עיצובי חיוני בגינות הבתים. החופש לשבת בגינה עם מערכת ישיבה מאובזרת תחת פרגולה מרשימה, מעצימה את החוויה ואת ההנאה מהגינה. הפרגולה מעניקה לפינת הישיבה מסגרת ותחושת חמימות. הרבה יותר נעים לשבת בחוץ תחת פרגולה ולארח בה חברים ומשפחה.
היום ניתן לעצב פרגולות בשילוב חומרי גלם ייחודיים ומגוונים. פרגולות עץ בשילוב מתכת, פרגולות תלייה ופרגולות מעץ גושני הם רק חלק מהאפשרויות הקיימות היום בתחום. המשותף לכל אלה הוא החיפוי הנדרש לפרגולות מעץ. כיסוי פלסטיק לפרגולה הוא החיפוי האולטימטיבי לפרגולה מעץ, בעל יעילות ועמידות גבוהה.

סנטף לפרגולותכיסוי פלסטיק לפרגולה מעץ

פרגולות מעץ זקוקות גם הן לכיסוי פלסטיק לפרגולה. כיסוי הפלסטיק המכונה סנטף מותקן על גג הפרגולה, שומר ומגן על היושבים תחת הפרגולה. הסנטף מונע ממים ולכלוך ליפול ישירות למטה ולמעשה חוסם חדירה של נוזלים לתוך שטח הפרגולה מלמעלה. היתרונות של כיסויי הפלסטיק הם רבים. יעילותם נבחנת לא פעם ונמצאת נחוצה וטובה לאדם ולסביבה.
כיסוי הפלסטיק לפרגולה יעיל בהיבטים רבים: הוא מונע את חדירת קרני השמש המזיקות UVA/UVB ובכך מסייע להגנה על עור הגוף שלנו מנזקי השמש. הוא מגן עלינו מפני לכלוך קשה כגון לשלשת יונים מלפול ישירות על מערכות הישיבה והשולחן. ובעיקר, הוא מגן מפני מי גשמים ונזילות ישירות לתוך הפרגולה.
רבים מתקינים על קורות הפרגולה גופי תאורה, רמקולים או מאווררי תקרה המחוברים כולם לחשמל. כיסוי פלסטיק לפרגולה מחומר איכותי וטוב,מונע את חדירת המים ומגן למעשה על מערכת החשמל. כיסוי פלסטיק לפרגולה מסייע לבטיחות המערכות המותקנות.

 

נהנים מפרגולה יפה כל השנה

מבחר הפרגולות של א.צ. ג’רבי מגשימים חלומות מעץ נותן לכם את האפשרות ליהנות מפרגולה יפה ואיכותית לכל אורך השנה. לא משנה איזו פרגולה תבחרו, העיקר שתיהנו מחומרי גלם איכותיים ומאחריות מלאה וישירה מהיבואן הראשי. להשלמת המראה של הפרגולה אנו מציעים להניח במבוקים על קורות העץ העליונות ועליהם להתקין את הסנטף. ניתן לבחור כל סוג של במבוק. גם הסנטף מגיע בצבעים שונים לבחירתכם.