אדני רכבת משומשים וחדשים הם בעלי נוכחות משמעותית בעיצוב הגינה. בעזרתם ניתן להתקין אדניות, לבנות ריהוט גינה, להתקין רצפה ועוד. בזכות המראה הייחודי שלהם, ניתן להתאים אותם למספר רב של שימושים בגינה עצמה. מעת לעת יש לדאוג לבצע תחזוקת אדני רכבת על מנת לשמור על המראה האותנטי והייחודי אשר נוצר משימוש רב שנים. טכניקת השימור והתחזוקה היא פשוטה וקלה לביצוע.

אדני רכבת, שולחן מאדני רכבת

תחזוקת אדני רכבת קלה ופשוטה

אדני הרכבת השונים נבדלים זה מזה בזכות מספר פרמטרים. הראשון שבהם הוא סוג העץ עצמו. עצים שונים מגיעים אלינו ברמות דחיסות וצפיפות שונות. רמות אלה משפעיות על המשקל של העץ, העמידות שלו בתנאי מזג אוויר שונים ורמת שחיקה בהתאם לשימוש בו. פרמטר נוסף הנו הנתונים של אדני הרכבת כגון: עובי, ארוך ורוחב. אנחנו בחברת א. צ. ג’רבי מייבאים אדני רכבת וסוגי עצים מכל העולם, ומקפידים לבחור את העצים המשובחים והאיכותיים ביותר. אנו יודעים כי חומר גלם חזק ואיכותי כמו עץ מחזיק מעמד שנים רבות. לשם כך יש לדאוג לבצע תחזוקת אדני רכבת ולשמר את המראה שלהם בגינה.
שלבי התחזוקה הם כדקלמן:

  • בדיקה – יש לבדוק את כל הפאות של אדני הרכבת ולאמוד את מצבן
  • שיוף – שיוף יסודי של הפאות השחוקות יותר בעזרת מכונת שיוף עם נייר זכוכית עבה
  • המתנה – בתום השיוף יש להמתין יום אחד לפני הצביעה
  • צביעה – יש לצבוע את אדני הרכבת ב-3 שכבות לפחות ולהקפיד על שעתיים מרווח בין שכבה אחת לשנייה.
אדני רכבת
דקים מאדני רכבת

אדני רכבת לעיצוב הגינה

אנחנו בחברת א. צ. ג’רבי מבינים כי מי שמקים גינה מעוניין למצוא את כל המוצרים תחת קורת גג אחת. הנכם מוזמנים לאולם התצוגה שלנו במושב זיתן, משק 34 ולבחור את המוצרים לגינה מרהיבה: דשא סינטטי איכותי, קיט מוכן להרכבת פרגולה, גדרות עץ, דקים, במבוקים ועוד. בכדי שתוכלו ליהנות מההזמנה אצלנו אנו עורכים מבצעים על מוצרים שונים הכוללים אדני רכבת במבצע. אצלנו תוכלו ליהנות גם מייעוץ מקצועי והדרכה כיצד להקים גינה יפיפייה. מלאו את פרטיכם בטופס מטה ומעצב גינות מטעמנו יצור עמכם קשר.