הגינה שלנו בבית ידועה כאחד מהחלקים היותר אהובים. אנחנו משקיעים בה שעות רבות, יושבים בה בכל הזדמנות שמזג האוויר מאפשר, דואגים לה ומטפחים אותה כאילו הייתה אחד מבני המשפחה. מי שיש לו גינה יכול להעיד כמה נעים לשבת בגינה אפילו בימים חמים במיוחד, בתנאי שיש פתרון הצללה ראוי. הצללה לגינה מאפשרת ליהנות מהגינה שאנחנו מטפחים כמעט כל השנה ולשבת בצילה בכיף ובנעימים.  אז איך אתם מצלים את הגינה שלכם? מתקשים למצוא מענה טוב שלא יפגע ביופיה של הגינה? אתם מוזמנים אלינו לא. צ. ג’רבי וביחד נחשוב על פתרון הצללה לגינה המתאים ביותר לשטח שלכם. נקפיד על עיצוב טבעי שיתמזג בצורה מושלמת בגינה הכל-כך מושקעת שלכם. יש לנו מגוון רחב של פרגולות שמתאימות כמעט לכל גינה ויכולות להפוך אותה לגינה מהחלומות.

הצללה לגינה במראה טבעי

רבים מהאנשים נמנעים מהתקנת הצללה לגינה מחשש שהיא תהיה בעלת מראה מסורבל ולא אסתטי שיעכיר את מראה הגינה. חשוב לנו שתדעו שזה ממש לא חייב להיות ככה! יש כיום מגוון פתרונות הצללה לגינה שלא רק שלא פוגעים במראה הגינה אלא אפילו מוסיפים ליופייה. אנחנו בא. צ. ג’רבי חשבנו בדיוק עליכם כשתכננו עיצוב פרגולות לגינה במראה טבעי ועדין. העיצובים שלנו נועדו כדי להוסיף יופי לגינה שלכם ולהפוך אותה לגינה טבעית אך עם זאת מעוצבת בקפידה.

איך בונים פרגולה
הצללה לגינה

פרגולות מעוצבות לגינת שמש

יש גינות שזוכות לשמש במשך שעות רבות ביום. מצד אחד מדובר בדבר טוב שתורם לצמיחתם של עצים ופרחים רבים. מהצד השני, יש בעייתיות מסוימת שמקשה לשבת וליהנות בגינה , במיוחד בימים חמים במיוחד. גם הגינה שלכם היא גינת שמש שאתם נמנעים מלשבת בה בגלל זה? אל תדאגו, יש לנו פתרון מעולה בשבילכם: פרגולות ופתרונות הצללה של המומחים של א. צ. ג’רבי יעניקו לגינה שלכם צל נעים במיוחד ולכם את האפשרות לבלות בה בכיף ובנעימים. תוכלו לבחור בפרגולה עם גג רעפים, פרגולה עם קירוי סנטף, עץ, במבוק ועוד אי אלו חומרים.

פרגולות הצללה

פרגולות הצללה לגינה הן פרגולות מיוחדות במינן שמתוכננות בקפידה כך שהן חוסמות את קרני השמש בצורה מצוינת, אך מאפשרות גם זרימת אוויר חיונית. פרגולות ההצללה שלנו בא. צ. ג’רבי מתאימות במיוחד לגינות שמש ולאזורים החשופים לשמש חזקה.  העיצובים המעודכנים והמושקעים שלנו הם בדיוק אלו שהופכים גינה סטנדרטית לגינה חלומית שפשוט לא תרצו לעזוב.