אצלנו תמצאו את כל סוגי העצים לבניית הפרגולה

פרגולה בחצר או בגינה היא פריט נהדר – פריט נוי אשר מתאים ליצירה של פינת ישיבה נעימה וכמובן של הצללה טובה לגינה. פרגולות עשויות בדרך כלל מעץ, אך ישנם הרבה מאד סוגים של עץ אשר מתאימים לבנייה. חברת א.צ. ג’רבי מציעה לכם מגוון סוגים של עצים, המתאימים לבנייה של פרגולות, דקים, גדרות ומגוון סוגים אחרים של מוצרי עץ.

עצים לפרגולה

עצים לפרגולה – כל הסוגים במקום אחד א.צ ג’רבי

כל סוגי העצים לבניית פרגולה

ניתן לבנות פרגולות ממגוון סוגי עצים, כמו למשל:

דובדבן – עץ בעל צבע ייחודי, אך בעל יציבות נמוכה יחסית.

אלון – עץ חזק, עמיד ויפה במיוחד, אשר מתאים מאד לבנייה. המרקם שלו גס והמראה שלו נאה במיוחד. ישנו גם זן נוסף של אלון – אלון צרפתי, בעל טקסטורה מיוחדת.

בוק – עץ חזק ועמיד, בעל צבע כהה בגוונים של אדום. זהו העץ הזמין ביותר מבין העצים הקשים, והוא נאה ומרשים במיוחד.

מייפל – עץ בעל מראה ייחודי, ושילוב של גוונים כהים ובהירים. המייפל הוא עץ נוח במיוחד לעיבוד, כך שהוא מתאים במיוחד לבנייה של פרגולות.

אגוז – לעץ האגוז עמידות גבוהה, חוזק רב וצבע כהה ברוב הזנים.

אורן – עץ בגוונים של צהוב-אדמדם, נוח מאד לעיבוד ולניסור ובעל איכות גבוהה. עם זאת, פרגולות מעץ אורן חייבות צביעה כהגנה נגד הגשם.

א.צ. ג’רבי

חברת א.צ. ג’רבי היא חברה אשר עוסקת בעץ לכל סוגיו, ומציעה ללקוחותיה מגוון סוגים של מוצרי עץ לגינה, לחצר ולמחסן. חברת א.צ. ג’רבי מספקת שירות מקצועי ללקוחותיה, הכולל גם הובלה מהירה של המוצרים לכל יעד, וכן ייעוץ מקצועי בבחירת סוג העץ המתאים ובכל נושא אחר לגבי המוצרים. חברת א.צ. ג’רבי דואגת להתחדש כל הזמן בסוגי עצים איכותיים, והיא דואגת להעניק ללקוחותיה מחירים קבועים, ללא פערי תיווך.

רוצים לבנות פרגולה, ולא יודעים מאיזה עץ לבנות אותה? בואו לקבל ייעוץ מקצועי ושירות איכותי, רק בחברת א.צ. ג’רבי!