ימי הקורונה לא פשוטים לכולנו. לאור המצב, רובינו נאלצים להישאר בבתים עד יחלוף הנגיף. חשוב מאוד להישמע להוראות משרד הבריאות ולהישאר בבתים, למען הבריאות של כולנו ולמען כך שתהיה לנו את האפשרות לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. על אף הקושי שבהסתגלות להישארות בבית, ישנם צדדים יפים למצב. הרי, מתי כבר יצא לכם להיות סתם כך במהלך השבוע בבית עם המשפחה? מתי בפעם האחרונה טיפחתם את הבית ואת הגינה? אז נכון, הקורונה הוא נגיף ארור, שפגע רבות במשק, בעולם ובמדינת ישראל בפרט, אך אם כבר זהו המצב, למה שלא תנצלו אותו לדברים טובים, כמו טיפוח הגינה?

טיפוח הגינה באמצעות קיטים מוכנים להרכבה

גם בימי הקורונה, איזה מזל שיש לכם את מחסן העצים של א.צ. ג’רבי, שידאג לכם לכל מה שאתם צריכים עבור עיצוב וטיפוח הגינה שלכם, עם שירות משלוחים חינם עד הבית.

אם משעמם לכם בבית ואתם רוצים להתחיל לעשות דברים למען טיפוח הגינה שלכם ויש לכם ידיים טובות, אתם לגמרי יכולים להפיק מכך תועלת. חברת א.צ. ג’רבי מספקת לכם ערכות מוכנות להתקנה של פרגולות, דקים, דשא סינטטי, ריהוט גן ועוד. ברשותנו מנסרת עצים וצוות עובדים שדואגים להכנת העץ לפני התקנתו ברמה הגבוהה ביותר שניתן לספק וכל מה שנותר לכם לעשות הוא פשוט ליהנות מהתקנה כיפית, שתעביר לכם את הזמן בימי הקורונה ותאפשר לכם לצאת קצת משגרת המקרר- טלוויזיה – שינה.

טיפוח הגינה

א.צ. כאן למענכם בעידן הקורונה

בזמן שאתם לא יכולים לצאת מהבית, אנחנו כאן בשבילכם. בצעו הזמנה טלפונית של כל קיט אותו תרצו להתקין אצלכם בגינה ואנו נדאג לשלוח אותו ישירות אל ביתכם ללא תשלום. בימים שכאלה, אנחנו כאן בשבילכם עם שירות מכל הלב ותנאי תשלום נוחים ככל הניתן.

הגינה שלכם היא חשובה לא פחות מהבית שלכם, נצלו את הזמן הפנוי כדי לטפח את הגינה וליהנות מזמן איכות עם המשפחה.

שמרו על עצמיכם

אוהבים,

צוות AZGERBI