אין כמו פרגולה בגינה. פרגולה מוסיפה המון יופי לכל מרפסת וגינה, ויחד עם סנטף היא שומרת עלינו מפני קרני השמש בעונת הקיץ ומפני חדירת מי גשמים בעונת החורף. הביקוש לפרגולות תמיד עולה, מכוון שזהו מוצר חובה בכל גינה. מאיפה משתלם לרכוש פרגולה? יצאנו לבדוק!

מאיפה משתלם לרכוש פרגולה

מאיפה משתלם לרכוש פרגולה – כיצד תדעו?

פרגולה היא מוצר נצרך ונחשק וכדאי מאוד לפני שמבצעים רכישה, לבדוק מי הוא בעל המקצוע שממנו אתם רוכשים את הפרגולה, על מנת שתוכלו להבטיח הנאה מקסימאלית ממנה. יש המון ספקים של פרגולות, ולפני שאתם סוגרים עסקה, חשוב שתבצעו בדיקה של המלצות בגוגל. גוגל אף פעם לא משקר ובו תוכלו לדעת מי באמת בעל מקצוע אמין ומקצועי ומי פחות. שנית, באמצעות הביקורות ב”פייסבוק” תוכלו לקרוא חוות דעת מלקוחות שכבר ביצעו רכישה בעבר. לאחר שדיברנו על אמינות, נעבור לפרמטר נוסף שהוא חשוב והוא: מחיר. מחיר לפרגולה הוא דבר שמשתנה בין ספק לספק ובין סוג סחורה לאחרת. ולכן חשוב שתבדקו את טיב הסחורה שאתם מקבלים. במחסני עצים, בהם מייבאים עצים בכל מני סוגים מחו”ל, ניתן לרכוש לרוב סחורה איכותית ומטופלת היטב.

מה ניתן לעשות כדי לחסוך את עלות ההתקנה?

כדי לחסוך את עלות ההתקנה ניתן לבצע רכישה רק של העצים, אך עצים בלבד לא מספיקים על מנת לבצע התקנה עצמאית פשוטה ומושלמת, אלא אתם זקוקים לערכה מוכנה של עצים לפרגולות, שבאמצעותה אתם תוכלו להרכיב את הפרגולה, ערכה, אשר כוללת עצים חתוכים, מלוטשים, צבועים ושכבר מגיעים עם מוצרי פרזול וכל הדרוש עבור ההתקנה. ערכה שכזו תחסוך לכם הרבה כאב ראש, מכוון שאדם שהוא לא מיומן בהרכבה כמו מתקין מקצועי, לא יוכל לבצע את ההתקנה בעצמו, ללא כל זאת.

מהיכן תוכלו לרכוש ערכה שכזו?

במחסן העצים של א.צ. ג’רבי תוכלו לרכוש ערכה מוכנה להתקנת פרגולה מושלמת, העצים יגיעו חתוכים, מלוטשים, צבועים ועם כל מוצרי הפרזול הנדרשים עבור התקנת הפרגולה. כל שעליכם לעשות הוא לקחת מידות, לצלם את השטח ולהגיע לפגישת ייעוץ במושב זיתן, משק 34. בפגישה תוכלו לבחור את סוג העץ המושלם עבור הפרגולה שלכם: פרגולות מעץ גושני, פרגולות מעץ, פרגולות מעץ אורן, פרגולות עץ בשילוב מתכת וכדומה,  ולקבל הצעת מחיר משתלמת, ישירות מהיבואן אל הצרכן ולכן רכישה של פרגולה מיבואן איכותי, היא מומלצת בהחלט.

ועכשיו, אחרי שעשינו לכם קצת סדר, הגיע הזמן לקחת מטר ולצאת למדוד את שטח הגינה/המרפסת שלכם. בהצלחה 🙂