מחסנים לגינה


כשמסדרים ומעצבים גינה כדאי לחשוב גם על מחסן לגינה. מחסנים לגינה מאפשרים סדר וארגון בגינה באמצעות יכולתם להכיל מכשירים וחפצים שונים. כשיש מחסן גינה טוב ואיכותי, שמחזיק מעמד לאורך זמן, ניתן להיעזר בו לצורכי הגינה והבית מבלי לחשוש לגורל החפצים והציוד שנמצאים בתוך המחסן. כדאי לדעת כי קיימים סוגים שונים של מחסנים לגינה וחשוב לבחור את המחסן שיתאים לכם ביותר.

למה צריך מחסן גינה


היתרון המשמעותי והחשוב ביותר בבניית או התקנת מחסן בגינה הוא יעילותו והפרקטיות שהוא נותן לבני הבית. מחסן גינה נועד לאחסן בעיקר ציוד הקשור בגינה ובמרפסת כמו מכסחת דשא, כיסאות פלסטיק או עץ, כלי עבודה (פטישים, מקדחה, מברגה, מסמרים, ברגים וכו’), אדניות שאינן בשימוש כרגע, כלי השקיה שונים, סוכה מתקפלת וכדומה. האפשרות לאחסן את כל הציוד במקום אחד, שאינו תופס מקום בבית, ושמאפשר גישה קרובה לחצר, הוא יתרון גדול. ברוב הבתים כיום, בהם יש גינה, קיים גם מחסן גינה לשימוש המשפחה.

מחסנים לגינה

סוגים של מחסנים לגינה


ניתן למצוא בשוק סוגים שונים של מחסנים לגינה. אפשר לרכוש מחסן פלסטיק, מחסן מעץ, מחסן מאלומיניום ואפילו לבנות מחסן מאבן או מבטון. בדרך כלל בניית מחסן קבוע (כמו מחסן אבן) מאפשרת הגנה מקסימלית על הציוד שבמחסן, אבל מחייבת תשלום ארנונה עבורו כיוון שהוא נחשב כמו מקום מגורים קבוע. בנוסף מחסן קבוע מגביל יותר מבחינת הקיבעון שלו אם מעוניינים למשל לסדר את הגינה בצורה שונה. מחסנים ארעיים כמו מחסני פלסטיק, עץ או אלומיניום, הינם מחסנים חזקים וטובים שניתן בהחלט להשתמש בהם. ניתן להתקינם במקומות שונים בחצר ולהעבירם אם חפצים בכך, והם אינם דורשים תשלומי ארנונה.

מחסן גינה – מה חשוב לבדוק


בבואכם לרכוש מחסן לגינה אצל א.צ. ג’רבי, חשוב לדעת מה הם הצרכים שלכם ועל פי זה ניתן להתאים את המחסן הטוב ביותר עבורכם. ברוב הפעמים מחסני עץ עונים על הדרישות של רוב האנשים כיוון שמדובר במחסנים חזקים ועמידים, אולם ישנם מקומות בהם מחסני פלסטיק או אלומיניום יהיו בטוחים ועמידים יותר. כדאי גם לאמוד פחות או יותר מהו גודל המחסן הדרוש לכם. ככל שהמחסן גדול יותר זה יתבטא במחיר. בנוסף חשוב לבדוק את איכות המחסן: איכות החומר, איכות ההרכבה. חפשו אך תו תקן. במקרים בהם לא ניתן להרכיב ולהתקין את המחסן לבד, וודאו כי מרכיב המחסן הוא איש מקצוע שיעשה לכם עבודה איכותית ומקצועית.