טיפוח הגינה היא משימה לא תמיד פשוטה, אבל מלאת הנאה וסיפוק. חלק מטיפוח הגינה כולל גם מערכות ישיבה שונות המאפשרות את ההנאה שבישיבה בגינה ואירוח בגינה שלכם. פינות זולה מהוות פינות ישיבה ייחודיות בעלות אווירה שלווה ונעימה, המתאימות לכל חצר, גינה ומרפסת ומשמחות כל אחד שמתיישב, או נשכב עליהן. למרות שנהוג להניח אותן בגינה, חשוב שתדעו כי פינות זולה לגינה יכולות להתאים למקומות ולאזורים שונים בבית, לפי טעמכם ורצונכם האישי.

מהי פינת זולה

פינת זולה היא פינת ישיבה, המאפשרת ישיבה נינוחה, חופשית ורגועה יותר, וכשמה כן היא – פינה בה אפשר לתפוס זולה. בדרך כלל מדובר במערכת ישיבה בנויה מעץ, נמוכה, המעודדת ישיבה על סף שכיבה, משוחררת ורגועה. גם השולחן נמוך ומתאים לגובה הספות. פינות זולה מתאימות לכל בית ולכל צורך. בדרך כלל משתמשים בהן בגינה, בחצר או במרפסת, כחלק מהאווירה הפסטורלית והרגועה המשתייכת למקומות אלו, אבל ישנם בתים בהם משתמשים בפינות זולה כפינות ישיבה בחדרי ילדים, חדרים של בני נוער,  בחדרי אירוח משניים ואפילו בסלון המרכזי. הכל בהתאם לרצונותיהם ולאופיים של בעלי הבית. פינת זולה ניתן לרכוש מוכנות או להזמין בהזמנה אישית על פי מידות וגדלים שמתאימים לכם ולמקום בו אתם מעוניינים להניח את פינת הזולה שלכם.

פינות זולה לגינה

מדוע פינות זולה

אז מדוע לרכוש פינות זולה? פינות זולה, כאמור מאפשרות אווירה רגועה משחררת מעצם העיצוב שלהן – נמוכות ומעודדות ישיבה מרושלת וחופשית. כשרוצים להעניק לאורחים את אווירת השלווה והרוגע, השימוש בפינות זולה הוא אידיאלי. מעבר לכך, הטרנד העיצובי של המזרח ושל הזולה והחופש, הגיעו גם אלינו למערב, והם כובשים פינות רבות בבית ומחוצה לו. ישנם אפילו בתי קפה ומסעדות המשתמשות בשולחנות שלהן כפינות זולה, או לפחות מקצות חלק מהחצר לפינות זולה עבור אנשים המעוניינים בכך.

איכות לאורך שנים

כשמחליטים לרכוש פינת זולה, על אף הקונוטציה של פשטות, חשוב להשקיע במערכת ישיבה איכותית. איכות מחזיקה מעמד לאורך שנים ומוכיחה עצמה גם מול אתגרים שונים. לכן בחרו פינת זולה מעץ מלא, בעלת גימור מצוין, מצופה בחומרי הגנה להגנה מפני מפגעים (בעיקר אם מדובר במערכת זולה אשר אמורה להיות בחוץ – בגינה או במרפסת שמש), וכן עם אפשרות לאחריות. השקיעו גם בכריות איכותיות עבור הספה שלכם ותיהנו מפינת זולה איכותית, יפה, נוחה ונעימה שתחזיק מעמד ותארח אורחים רבים לאורך שנים.