פרגולות מעץ הגנה יפה מפני השמש בגינה

פרגולות מעץ הן אמצעי הצללה דקורטיבי הנראה ביותר ויותר גינות ומרפסות בארצנו. פרגולות עץ אינן מגיעות מוכנות בתוך קופסא מוכנות להתקנה ועל מנת להתקין פרגולה יש לפנות לאנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום ולראות סוגי פרגולות שונים אותן התקינו בעבר. כשמדובר בבחירת פרגולה עבור הגינה או המרפסת יש לקחת בחשבון את השטח עליו מוקמת הפרגולה ובראש וראשונה את המיקום האידיאלי אשר יאפשר הצללה מקסימלית של הגינה או המרפסת. פרגולות נפוצות הן הפרגולות בעלות מראה מרובע סטנדרטי אך ישנן פרגולות הנבנות בצורות זוויתיות ואפילו עגולות הכל בהתאם לרצון הלקוח.

פרגולות מעץ – עסק למומחים

פרגולות לגינה, בדיוק כמו גדרות עץ או דקים מעץ יש להתקין רק עם מומחים. פרגולה אינה השקעה כספית קטנה ועל כן רצוי לבחור חברה אמינה בעלת ניסיון רב בתחום . יש לבחור בסוג עץ איכותי ולא להתפשר שכן עץ איכותי ממנו תוקם הפרגולה ישמור על מראהו לאורך זמן הן מפגעי מזג האוויר והן מפגעי הזמן. לפני שבוחרים פרגולה מומלץ להזמין הביתה איש מקצוע שיוכל לייעץ לכם בצורה הטובה ביותר לגבי מיקום הפרגולה,גודלה וצורתה. פרגולה בגינות גדולות היא דרך מוצלחת ויפה לתחום אזור ישיבה כאשר בדרך כלל יחופה האזור בעזרת דק מעץ להשלמת המראה הכפרי בגינה. ככל שהפרגולה תהיה גדולה יותר יעלה מחירה אך במקביל אפשר יהיה לתכנן מראה שונה כגון מראה עגול או מראה זוויתי. פרגולה היא תוספת עיצובית לגינה ולבית ולכן יש לבחור סגנון פרגולה וצבע אותו אתם אוהבים.

ישנן פרגולות מעץ שהן לבנות המתאימות למרפסות בבתים משותפים, אך רובם המכריע של הפרגולות המוקמות שומרות על צבע העץ הייחודי שלהן. פרגולות יכולות לשלב אלמנטים שונים ממתכת לתוספת של יופי.

פרגולה מעץ גושני

תוספות לפרגולה

לפרגולות רבות מוספים מדפים בצידיהם המאפשרים הנחת אדניות ועציצים. בנוסף, ישנם פרגולות בהן “קירות” העשויים גם הם עץ בדוגמת שתי וערב. לפרגולות שונות יש גגות שונים, חלקם עשויים רעפים, יריעות במבוק או כיסוי פלסטיק. פרגולות הן אמצעי יפהפה לחיפוי אזור והגנתו מפני השמש והגשם . אין כמו לשבת תחת פרגולה וללגום כוס קפה כשאתם מביטים על הנוף שמסביב. לפני שאתם מזמינים פרגולה לגינה או למרפסת ערכו סקר בין החברות השונות. וודאו את רמת המחירים, איכות העבודה,סגנון העבודה וכן, גם וודאו את מהירות העבודה והעמידה בלוחות הזמנים. וודאו שהעץ ממנו עשויה פרגולת העץ שלכם הוא איכותי ושאלו לגבי תחזוקתו. האם יש לצבוע את העץ ולחדש את מראהו ועוד. לסיום, הקמת פרגולה היא תוספת עיצובית יפהפייה לכל מרפסת או גינה. היא עניין למקצוענים ולכן מומלץ לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר לשם הקמתה.

התקשרו עכשיו לא.צ ג’רבי ואנו נבנה עבורכם פרגולות מעץ מותאמות אישית, איכותיות ומעוצבות בקלות ובאחריות