בבתים פרטיים בעלי קומה אחת או יותר, ביצוע הפרדה מפלסית הוא דבר מאוד מקובל. המעבר בין המפלסים מתבצע באמצעות מדרגות. ישנם חומרים רבים לביצוע מדרגות: מדרגות מעץ, מדרגות מתכת, שיש ועוד. המראה האותנטי, ייחודי ורומנטי ביותר הוא ללא ספק של מדרגות מעץ. לכל סוגי העץ יש יתרונות משלהם, אך המדרגות הבולטות ביותר בזכות המראה הטבעי שלהן, הן מדרגות עץ אלון.

מדרגות עץ אלון איכותיות בבית שלכם

בזמן תכנון בית מעל מפלסים, חשוב לתכנן בקפידה רבה את המדרגות. בעת תכנון המדרגות יש לחשב בצורה מדויקת את העומסים והמרחקים. התכנון צריך להיות מפוקח באמצעות בעל מקצוע מומחה, קונסטרוקטור או מהנדס למען בטיחותכם. בזמן בניית מדרגות מעץ חשוב לקחת בחשבון את העניין שהעץ הוא חומר טבעי מן הטבע ולכן רצוי מאוד להשתמש למען העבודה בעצים, אשר עמידים בשחיקה ושאינם משנים את צורתם בגלל הבדלים בטמפרטורה. עץ אלון מאופיין במראהו הטבעי וטקסטורה חלקה ונקייה, מדרגות עץ אלון מקנות לבית מראה חם, נעים וכפרי. מדרגות עץ הן לגמרי חלק מעיצוב הבית וניתן לשלב אותן עם אלמנטים נוספים לעיצוב כגון: ריהוט מעץ טבעי, חיפוי קיר מעץ, פרקטים וכדומה.

עיצוב הבית עם מדרגות עץ אלון של א.צ. ג’רבי

למחסן העצים של א.צ. ג’רבי תוכלו להגיע עם מידות מדויקות ולקבל לוחות עץ מחוטים ומשויפים, מוכנים להתקנה פשוטה וישירה. מדרגות עץ ניתן להתקין בשיטת “עשה זאת בעצמך” בקלות. צוות המומחים שלנו ישמחו לסייע ולייעץ לכם כיצד כדאי לבצע את ההתקנה ואף יתאימו לכם מוצרי פרזול וברגים נלווים במידת הצורך. ישנה אפשרות לקבל את העצים צבועים בלכה שקופה או בכל צבע שתרצו.