בבתים פרטיים בני קומה אחת או יותר, נהוג לבצע הפרדה מפלסית. המעבר בין מפלס למפלס מתבצע באמצעות מדרגות. אנו נוכחים לגלות אופציות רבות למדרגות מסוגים שונים של חומרים. מדרגות מתכת, מדרגות מעץ, מדרגות שיש ועוד. למדרגות עץ ישנו מראה ייחודי ורומנטי. לכל סוג העץ יתרונות יחסיים משלהם, אך מדרגות עץ אלון מתבלטות בזכות המראה הטבעי שלהן.

מדרגות עץ אלון

מדרגות עץ אלון אצלכם בבית

בתכנון בית בעל מפלסים, יש לתכנן בקפידה את המדרגות המובילות ממפלס אחד למשנהו. בתכנון המדרגות יש לחשב במדויק את המרחקים והעומסים. את התכנון יש לבצע עם בעל מקצוע מומחה, מהנדס או קונסטרוקטור למען בטיחותכם וביטחונכם האישי. בבניית מדרגות מעץ יש לקחת בחשבון את העובדה כי העץ הוא חומר טבעי. רצוי להשתמש בעצים עמידים בשחיקה ושאינם משנים צורתם בגלל הבדלי טמפרטורה. עץ אלון הוא עץ בעל מראה טבעי וטקסטורה נקייה וחלקה, מקנה לבית מראה חמים ונעים. מדרגות עץ אלון משרות בבית אווירה כפרית וייחודית. הן פריט עיצובי לכל דבר הניתן לשלב עם אלמנטים נוספים בבית כגון חיפוי קיר מעץ, ריהוט מעץ טבעי ופרקטים.

מעצבים את הבית עם מדרגות עץ אלון

לרוב מדרגות מורכבות משני חלקים הנקראים רום ושלח. שלח הוא החלק עליו דורכים בזמן העלייה ולכן נקרא גם מדרך. רום הוא החלק המחבר בין שני מדרכים או הפרש הגובה ביניהם. כאשר יודעים מאיזה חומר בונים את גרם המדרגות, מבטון או ממתכת, ניתן לחשוב על מדרכים מעץ אלון. אצלנו במחסן העצים של א. צ. ג’רבי, ניתן להגיע עם המידה המבוקשת ולקבל את לוחות העץ להתקנה ישירה ופשוטה. גם מדרגות מעץ ניתן להתקין בשיטת עשה זאת בעצמך D.I.Y בקלות ובנוחות. אנשי המקצוע והיועצים שלנו ישמחו לייעץ לכם כיצד לבצע את ההתקנה ואף יתאימו לכם ברגים ומוצרי פרזול נלווים במידת הצורך. חשוב לציין כי העץ מגיע מחוטא ומשויף. ניתן לצבוע אותו בלכה שקופה או בכל צבע אחר שתרצו, אך מדרגות עץ אלון יפות בצורתן ובגוון הטבעי שלהן.

    רוצים מדרגות מעץ לבית? השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם