מחסן עצים במרכז מסדר לכם גינה מושלמת

גינה לא הופכת למושלמת בעצמה. צריך להפוך אותה לכזאת והתוצאות מרהיבות. למי זה מתאים? אם קניתם בית עם גינה צמודה שלא תוחזקה מזמן, כעת הגיע הזמן להפוך את חלקת האדמה למושלמת למראה. אם בניתם בית והשטח הצמוד ריק, גם לכם כדאי לדעת מה אפשר לעשות, בעזרת רצון טוב, תכנון נכון וכמובן מחסן עצים במרכז. תראו מה יש למחסן עצים א.צ ג’רבי לחדש לכם. בקרוב, הגינה שלכם תיראה נהדר.

סדרו צמחים באדניות מלהיבות

דרך מאוד טובה לסדר את הצמחים שאתם רוצים בגינה שלכם היא להשתמש באדניות מלהיבות. אנו לא מדברים על אדניות סינטטיות או תעשייתיות. מחסן עצים במרכז מספק אדניות עץ מאיכות מעולה, בגודל מוצלח ובעיצוב מצוין. אפשר לקנות אדניות מעולות להרכבה עצמית ולהשתמש בהן בעיצוב הגינה ואף כדי לסמן שבילים או את החניה שלכם. באדניות ניתן לשתול פרחים יפים שאתם אוהבים, צמחי נוי, תבלינים או צמחי ניחוח בשומים.

דק אלגנטי ויפהפה בגינה או למרפסת

חיפוי עץ יחולל מהפך בחלקת גינה נאה או אפילו במרפסת שלכם. במחסן העצים לרשותכם מגוון רחב של סוגי דקים, כפי שתמיד רציתם. בחרו את הצבע ואת הסוג, כראוי בעינכם. דק אפשר להרכיב מעץ אורן או מאיפאה ומסוגי עצים נוספים. אפשר להתקין את הדק לצד מדשאה יפה, ליד פינת המנגל, ליד הבריכה או ליד פינה מוצלת, עם רשת צל או פרגולה.

השתמשו בצמח הבמבוק לנוי ואסתטיקה נוספת

במבוק הוא אחד מחומרי הגלם הטבעיים שהפכו לפופולריים בצורה חסרת תקדים. הבמבוק הינו צמח חזק ביותר, הוא גדל במהירות ואפשר להכין ממנו כיסויים, גגות, מחצלות ועוד. המון שימושים אפשר למצוא לגלילי במבוק, בבית וממוצה לו. לא משנה אם הגינה שלכם קטנה או גדולה, עם הרבה צל או עם יותר שמש, במבוק איכותי ישדרג אותה לתפארת. אם לא שמעתם על הטרנד האחרון של השימוש בבמבוק הרי הוא לפניכם – לא רק מחיצות או גדרות במבוק אלא אף דק מבמבוק. גם לא מאוד יקר וגם נראה נהדר.