מחסן עצים ג'רבי

מחסן עצים

מחסן העצים של א.צ. ג’רבי הינו מרכז עצים ענק, אשר ממוקם במושב זיתן (קרוב לאיזור תעשייה צפוני לוד). למעלה משני עשורים החברה עוסקת בייבוא עצים מכל רחבי העולם. חברת א.צ. ג’רבי בעלת ידע נרחב ומעמיק בתחום העץ ולכן ברשותינו היכולת לבחור לייבא את העצים הטובים ביותר למען הצרכן הישראלי.

עצים ישירות מהיבואן לצרכן

מחסן העצים של א.צ. ג’רבי הינו מרכז מקצועי ביותר. בתוך המחסן תוכלו למצוא מגוון סוגי עצים שימושיים לסוגי פרויקטים שונים בתחום העץ: הקמת מבני עץ, בניית פרגולות, הרכבת דקים, קונסטרוקציות לצימרים ובניינים, פרקטים ורצפות עץ, עצים לצורכי בניית ריהוט מעץ מלא וריהוט לגינה – כל האפשרויות הללו פתוחות בפניכם ועוד שורה ארוכה של שימושים נוספים בעצים. במחסן העצים של א.צ. ג’רבי תוכלו למצוא: עץ במבוק, עץ אורן, עץ איפאה, עץ לבן, עץ גושני, עץ דאגלס פיר, עץ רב שכבתי, עץ המלוק, אדני רכבת ועוד אין סוף סוגי עצים אחרים.

עץ טבעי

פרגולות

שולחן סלון מעץ

ריהוט מעץ טבעי

דקים

דשא סינטטי דגם קינג

דשא סינטטי

פרקט מעץ טבעי

פרקטים

מדרגות עץ

מדרגות עץ

יותר משתלם לרכוש מהיבואן 073-7820726

לא סתם עוד מחסן עצים – מחסן עם מנסרה

לא סתם אנו נקראים א.צ. ג’רבי – מגשימים חלומות מעץ. במחסן העצים שלנו אין דבר שהוא בלתי אפשרי! חוץ ממחסן עצים, חברת א.צ. ג’רבי מחזיקה נגרייה ומנסרה, אשר משמשות לביצוע פרויקטים וכל סוגי העבודות מעץ.

המנסרה של א.צ. ג’רבי הינה אחת מהגדולות והמפותחות בארץ. המנסרה בעלת יכולות טכנולוגיות גבוהות מאוד. תהליך העיבוד של העצים במנסרה כולל: חיתוך מאסיבי, עבודות ניסור, החלקה, חלוקה, ליטוש – על מנת להפוך את העץ למוצר מוכן ומזומן לכל שימוש!

כאשר העץ עובר עיבוד במנסרה, אנו לוקחים בחשבון את כל הפרמטרים והמאפיינים של העץ המעובד -דבר שיוצר את הגימור המושלם ללקוח ומאפשר לבצע חיתוכים אחידים ומדויקים.

ברשות הנגריה של א.צ. ג’רבי מיטב הנגרים המקצועיים והמנוסים ביותר, כפי שאנו לא מתפשרים על איכות החומרים, אנו לא מתפשרים על הנגרים, שמבצעים את כל העבודות. כמו כן, גם את מוצרי הנגרייה ניתן לרכוש. כאשר תגיעו לאולם התצוגה שלנו תוכלו למצוא: ריהוט לגינה, ריהוט עץ מלא לבית, שולחנות מעץ מלא, מוצרים לעסק, פינות זולה, נדנדות לגינה, גדרות עץ, בתי עץ לילדים ועוד דוגמאות נוספות.

מחסן עצים א.צ. ג’רבי תמיד שמח לעמוד לשירותכם ולקחת חלק בהגשמת החלומות שלכם עם מלאי מוצרים וציוד הדרוש לגינה, בית ועסק: גגות רעפים, דשא סינטטי, מוצרי פרזול לפרגולות ומבני עץ, מוצרים נלווים בתחום העץ ועוד.

להזמנות ופרטים נוספים חייגו לייבואן א.צ. ג’רבי – מגשימים חלומות מעץ

Made with
GS ❤