מחסן עצים

מחסן עצים, מאגד בתוך שטחו את כל רכיבי העץ הנדרשים לבניה, עיצוב ושימוש לנגרות מקצועית. הוא משמש קבלנים, חנויות לריהוט, אמנים, אדריכלים ועוד. במחסן יש פרוסות עצים בגדלים מגוונים, לכל סוג של מוצר ולכל מטרה, החל ממחסני עץ וצימרים, דרך ריהוט, מטבחים, דקים וכלה בפסלים וחפצי אמנות. במחסן ישנם אנשי מקצוע המסייעים בהתאמת חלקי העץ למטרה הנדרשת ושילוב כלי העבודה הנכונים .

מה במלאי?

במחסן העצים קיימים פלטות, לוחות וקורות עץ במידות מגוונות ובשכבות שונות, אותם ניתן להתאים לכל מטרה, לפי צבע צורה עובי וחוזק. בנוסף, ניתן לבצע הזמנה מיוחדת וחיתוך לפי מידה לצורך דיוק מקסימלי, ישנם לקוחות שמביאים שבלונות ועיבודים ייחודיים לפיהם ניתן לבצע הזמנה אישית או להתאים מוצר קיים.

חומרים משלימים אותם ניתן להשיג במחסן העצים

לצורך בנייה בעץ נדרשים חומרים, שבלעדיהם אי אפשר להשלים את העבודה. כדוגמת, צבעים המיוחדים לעץ, חומרי הדברה וציפוי, שמנים, דבקים ועוד. לצורך חיבור החלקים נדרשים מסמרים ברגים ואביזרי ליטוש. בנוסף לכך, יש צורך בתושבות ומחברים שבלעדיהם לא ניתן להשלים את העבודה. את כל החומרים ניתן להשיג כמוצרים משלימים במחסן העצים .

טרנדים

בשנים האחרונות אנו רואים שילובי עץ במגוון מקומות, בחו”ל בניית בתים מעץ צוברת תאוצה מכיוון שמדובר בחומר גלם אקולוגי קל לעבודה ומהיר לביצוע, ובעיקר בגלל תכונותיו המבודדות החוסכות עלויות של חימום וקירור הבית. בישראל קיימים בתים מעץ, אך מצויים יותר שילובי עץ בבניה כדוגמת חיפוי קיר באריחי עץ, תקרות, פרקטים, סרגלי עץ הנותנים מראה בוטיקי ודקים במרפסות ובחצרות. בנוסף, פרגולות וחיפויים מעץ מועדפים על פני אלו העשויים מאלומיניום. מראה העץ הטבעי הפך לטרנד חם בקרב אדריכלים ומעצבי פנים, המשלבים אלמנטים מעץ כדי ליצור מראה כפרי, או מראה מודרני עם חיבור לטבע באמצעות נגיעות של עץ בגווני חום, העץ נותן מראה חמים וביתי גם במגדל בטון רב קומות.